آشنایی با ۲۰ تولیدکننده و برند ایرانی در صنعت پوشاک

در حال حاضر این برند ایرانی خود را برای ورود به بازارهای جهانی آماده میکند و هدف اصلی این شرکت رقابت با برندهای خارجی است. شرکت نارین تن آذین در سال ۱۳۹۵ با هدف ایجاد حس رضایت بعد از هر بار خرید در زمینه تولید پوشاک ایرانی به خصوص لباس راحتی و خانگی برند گارودی را تأسیس کرده است. برند ایرانی تولیکا یکی از معتبرترین و باسابقهترین مجموعههای تولیدکننده پوشاک ایرانی است که از سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. ترکیب رنگهای گرم، سرد و خنثی در کنار یکدیگر، تنوع در طرح، کیفیت عالی و قیمت مناسب تولیکا را به یکی از برندهای موفق و پیشگام در ایران تبدیل کرده است. رشتهکوههای زاگرس همواره نمادی از زیبایی، اصالت و شکوه برای ایرانیان بوده است، گروه صنعتی زاگرس پوش بروجرد در راستای حمایت از تولید ملی در سال ۱۳۹۶ برندی به نام کوههای بلند زاگرس در حوزه تولید پوشاک ایرانی به بازار معرفی کرده است. شرکت «پارس جامه ایساتیس آذرخش» از سال ۱۳۸۱ در زمینه تولید و فروش اجناس و پوشاک ایرانی شروع به فعالیت کرده است و توانسته است برند ایرانی خلاق وادین کوک را به بازار معرفی کند.

خریداری محصولات با کیفیت باعث ایجاد رضایت ذهنی مشتری میشود. خرید از برند ایرانی باعث ترویج مد ایرانی مطابق با فرهنگ و هنر ایرانی میشود و در عین حال یکی از راههای مبارزه با قاچاق پوشاک است. در سال ۱۳۸۸ شرکت رنگین نخ صبا با ثبت برند ایرانی RNS فعالیت رسمی خود را در حوزه طراحی و تولید مد و پوشاک ایرانی آغاز کرد. در شرایط کنونی با توجه به وجود مشکلات و مسائل اقتصادی موجود ماندگاری فعالان حوزه مد و پوشاک ایرانی تا حد زیادی به حمایت مصرفکنندگان از کالای ایرانی بستگی دارد. یکی از معروفترین و قدیمیترین برندهای تولیدکننده پوشاک ایرانی در حوزه تولید و توزیع البسه کشباف با بیش از نیم قرن تجربه برند ایرانی دنیس تریکو است. با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید پوشاک ایرانی اعم از انواع کتوشلوار، پیراهن، یونیفرمهای اداری، مانتو، لباس پرسنلی و همچنین تولید سفارشی پوشاک بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان این برند توانسته است به موفقیت چشمگیری دست یابد. شعب این فروشگاه در تهران، سمنان، اهواز و همدان واقع شده است. بسیاری از جنبههای فرهنگ ایرانی در سراسر دنیا شناختهشده است. تیم طراحی و تولید برند گارودی با در نظر گرفتن فرهنگ ایرانی سعی در ارائه محصولات ساده و کارآمد برای مشتریان ایرانی خود دارند.

تصویرسازی برند به معنای تضمین کیفیت محصول است، به این ترتیب رضایت خرید کالای با کیفیت را با خود به ارمغان میآورد. تا همین چند سال اخیر بسیاری از مردم نگاه منفیگرایانهای به اجناس تولید داخل داشتند، به همین دلیل اغلب به دنبال خرید اجناس خارجی بودند؛ اما در سالهای اخیر بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی با تغییر فرآیند تولید و بهرهگیری از ایدههای ناب طراحان حوزه مد و فشن توانستهاند اجناس با کیفیت عالی تولید و به بازار عرضه کنند. این برند ایرانی با در اختیار داشتن یک تیم از طراحان خلاق و خوشذوق کالکشنهای زیبا، بهروز و ساده را به بازار عرضه میکند. ازآنجایی که هدف اصلی برند گارودی جلب رضایت مشتری است، این شرکت در تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه بهره میگیرد. برند نیکوتن پوش بهمنظور گسترش شبکههای توزیع و فراهم کردن دسترسی مشتریان به هدف اقدام به فروش محصولات خود وب سایت نیکوتن پوش کرده است.

معمولاً مشتریان به هنگام خرید کالا تمام پارامترهای موردنیاز را ارزیابی نمیکنند. فروشگاههای ایکات در تهران، رشت، اصفهان و شیراز آماده خدمترسانی به مشتریان عزیز هستند. امکان خرید آنلاین از فروشگاههای اینترنتی به منظور دسترسی راحت مشتریان به محصولات ورزشی زنانه و مردانه نیز فراهم شده است. فروشگاه اینترنتی سله بن نیز به مشتری امکان مشاهده جزئیات، مقایسه طرحها و اطلاع از قیمت را میدهد. این کار ضمن حفاظت از محیطزیست به مشتری احساس منحصربهفرد بودن و رضایت میدهد. تیم طراحان این شرکت با بررسی نیازهای بازار و جزئیات مربوط به سبک پوشاک ایرانی توانسته است محصولاتی با کیفیت عالی و مقرونبهصرفه تولید کنند. طراحان مجرب و متخصص در مجموعه تولیدی تولیکا با دقت ویژه تمامی جزئیات مربوط به البسه از نخ، بافت پارچه، دکمه، زیپ، نحوه دوخت، طراحیهای مربوط به آستین و یقه و … کلیه مراحل برای تولید پوشاک در سارک از تهیه نخ، بافت پارچه، رنگآمیزی و طراحی گرفته تا دوخت زیر نظر کارشناسان مجرب انجام میگیرد. انواع اکسسوری شامل دستبند، کش موی سر، جوراب مردانه، جوراب زنانه، کراوات، پاپیون، شال گردن، روسری، شال، کلاه، دستکش و کمربند را نیز میتوانید از فروشگاههای وادین کوک تهیه نمایید.

در سال ۲۰۰۵ برند ایرانی در میان ۷۰۰۰ برند شرکت کننده از ۱۲۰ کشور جهان در اسپانیا، توانست با کسب جایزه هزاره از سوی انجمن Editoriatoffia به عنوان کیفیت برتر صنعت نساجی و پوشاک ایران معرفی و شناخته شود که در نوع خود افتخار بزرگی برای صنعت پوشاک کشورمان است. در ادامه این نوشتار ۱۰ برند ایرانی معتبر در حوزه تولید پوشاک را به شما معرفی خواهیم کرد. این فروشگاه ۱۰۰۰ متری با حفظ اصالت ساختمان و در عین حال طراحی و تلفیق آن با دکورهای مدرن به مشتریان امکان لذت بردن از یک اثر هنری تاریخی در حین خرید را میدهد. طراحی و تولید شیک، مدرن و راحت انواع ملزومات شخص همانند کیف، کولهپشتی، کفش، کمربند، لباس راحتی و لباس مهمانی و… همچنین از طریق فروشگاههای آنلاین فروش لباس میتوانید به راحتی محصولات برند ایرانی ماکسیم را تهیه کنید. شما میتوانید علاوه این بر حضور در شعبههای این فروشگاه از طریق فروشگاههای آنلاین نیز محصولات باکیفیت زاگرس پوش را تهیه نمایید.

کارشناسان و متخصصان مجرب بر تمامی مراحل طراحی و تولید پوشاک در این شرکت نظارت دارند. برخی از تولیدکنندگان پوشاک ایرانی سعی در برند سازی محصولات خود برای بازارهای جهانی دارند تا محصولاتی با کیفیت برای بازارهای بینالمللی و زنجیرههای خردهفروشی عرضه کنند. را بررسی میکنند تا تنپوشهایی متنوع و زیبا برای انواع موقعیتهای رسمی و غیررسمی را به بازار عرضه کنند. یکی از تولیدکنندگان پوشاک رسمی و نیمهرسمی که از سال ۱۳۸۱ در منطقه آزاد کیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است، برند سالیان است. برند تن درست انواع کالکشنهای مردانه، زنانه و بچگانه بر اساس سلیقه و نیاز مشتری ایرانی با الیاف طبیعی و طرحهای سنتی تولید و به بازار عرضه کرده است. این شرکت در راستای خودکفایی ملی همواره سعی داشته است محصولات و پوشاک تولیدی خود را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به بازار عرضه نماید تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از آن بهره ببرند.

همچنین به منظور دسترسی آسان و سریع به محصولات از طریق فروشگاه آنلاین گارودی میتوانید اقدام کنید. متأسفانه تعداد کمی از شعبات فروش تن درست در حال حاضر فعال هستند، اما نگران نباشید شما میتوانید به صورت آنلاین از طریق وبسایت فروشگاه اقدام به خرید البسه موردعلاقه خودتان کنید. در راستای ارائه پوشاک ورزشی با کیفیت بالا و قیمت مناسب درفش اقدام به گسترش فروش در فروشگاههای زنجیرهای و افتتاح شعب در شهرهای مختلف کرده است. ابتدا شرکت پوشاک ماکسیم تنها خط تولید تریکو و پیراهنهای مردانه داشت، اما با گسترش حیطه کاری خود رفتهرفته اقدام به تولید انواع کتوشلوارهای مردانه کردند. یکی از پیشگامان صنعت پوشاک ایرانی برند هاکوپیان با بیش از ۵۰ سال سابقه کاری درخشان است. این شرکت با هدف طراحی و تولید محصولات با کیفیت زیر نظر کارشناسان مجرب، تولید محصولات با الگوهای پوشش ایرانی، تولید محصولات با کیفیت، لحاظ کردن سلیقه مشتریان، حفظ استانداردهای کیفیت در سطح جهانی و شبکههای گسترده فروش به صورت حضوری و آنلاین توانسته است به یکی از برندهای موفق و فعال در ایران تبدیل شود که توانایی رقابت با برندهای خارجی را دارد.

از طریق ۴ شعبه فروش در تهران و یک شعبه فروش در رشت میتوانید پوشاک با کیفیت ایران برک را به صورت حضوری تهیه کنید. هم چنین برای اطلاع از قیمت و سفارش میتوانید به وب سایت ایران برک مراجعه فرمایید. گروه تولیدی زاگرس پوش با تأمین مواد اولیه با کیفیت مانند پارچه، نخ، زیپ، سرآستین، حاشیه یقه، درزهای کتوشلوار مردانه از داخل ایران و بهرهگیری از طراحیهای متنوع، دقت خاص در دوخت توانسته است به یکی از قدرتمندترین برندهای ایرانی به خصوص در حوزه تولید پوشاک رسمی مردانه و زنانه تبدیل شود. اغلب مردم ایران چه چیزی میپوشند؟ شعب فروش حضوری و همچنین وب سایت دنیس تیکو آخرین کالکشنهای این مجموعه را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. به مشتریان حس منحصربهفرد بودن میدهد. برند سارک حس زیبایی و منحصربهفرد بودن را به بانوان ایرانی هدیه میدهد. کالاهای متنوع موجود در وبسایت متناسب با نیاز، سلیقه، موقعیت مشتریان در عین حال باکیفیت عالی و قیمتهای مناسب به مشتریان امکان خرید در کوتاهترین زمان ممکن را میدهد. ازجمله اقدامات دیگر زاگرس پوش در راستای خدمت به صنعت نساجی کشور راهاندازی واحد شخصیدوزی به صورت VIP است که بر اساس نیاز و خواست مشتری انواع محصولات در خور شان مشتریان است.

در سال ۱۳۳۶ مؤسس این برند آقای غیاث وند با صنعتی شدن بازارهای ایرانی و وارد کردن انواع دستگاههای نساجی اولین کارگاه خود را راهاندازی کرد. یکی از معروفترین برندهای ایرانی در صنعت پوشاک که از سال ۱۳۷۳ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است، پاتن جامه است. این شرکت انواع لباسهای زیر، لباس راحتی و جوراب را برای گروههای سنی مختلف زنانه و مردانه تولید کرده است. در اوایل دهه هفتاد شمسی برند ایکات با الهام از این هنر ایرانی و تکیه بر روی توان صنعت نساجی کشور تأسیس گردید تا با تولیدات داخلی خود سهمی در استقلال و توسعه پایدار کشور داشته باشد. برند سازی به توسعه تعهد مشتری کمک میکند. این برند ایرانی توانسته است به بازارهای جهانی همانند آمریکای شمالی، اروپا و کشورهای حوزه خلیجفارس راه پیدا کند. محصولات این برند با بهرهگیری از پارچههای نخ نرم و لطیف احساس راحتی بیپایانی را به مشتریان هدیه میکند. شعار اصلی برند وادین کوک تلاش برای بهتر شدن و بهبود کیفیت محصولات و خدمات ارائهشده به مشتریان است. این گواهینامه معتبر نشان از کیفیت بالای محصولات صادرشده توسط برند ایران برک دارد که قابلرقابت با محصولات خارجی در سطح جهانی است. در ادامه این نوشتار سعی داریم شما را با برندهای ایرانی در حوزه تولید پوشاک ایرانی بیشتر آشنا کنیم.

در سال ۱۳۷۶ شرکت نیکوتن پوش به صورت اختصاصی فعالیت خود را در زمینه تولید لباسزیر شروع کرده است. یکی از مزیتهای رقابتی برند نیکوتن پوش تنوع بسیار بالا طراحی محصولات، مدلها و رنگهای تولیدی است. بیشترین تمرکز برند گارودی بر روی محصولاتی مانند لباسهای راحتی خانگی همانند تونیک، بلوز، تیشرتهای زنانه، لباسزیر زنانه، تاپ، شلوار و شلوارک، رویه و مانتوهای نخی، ربدوشامبر و لباسخواب برای زنان در طرح و رنگهای مختلف و همچنین تولید تیشرتهای ساده، طرحدار، پیراهنهای مردانه، زیرپوشهای آستیندار، رکابی و لباسزیر مردانه است. تمامی پارچهها و ملزومات موردنیاز از مواد اولیه با کیفیت مانند پنبه، ویسکوز با رنگهای طبیعی از بهترین تامینکنندگان ایرانی تهیه میشود. نسل جدیدی از جوانان ایرانی که اغلب آنها در پایتخت مستقر هستند، از پلتفرمهایی مانند اینستاگرام برای نمایش ایدههای الهامبخش و مبتکرانه استفاده میکنند. به همین دلیل لازم است به کمک رویکردهای روانشناختی ذهنیتهای موردنیاز را در ذهن مصرفکننده ایجاد شود تا باور کنند که یک برند خاص همواره محصولات با کیفیت را به آنها ارائه میدهد. پوشاک ایرانی با ارزش بالاتر کیفیت بالاتری را برای مصرفکنندگان به همراه دارد. برند ایرانی به ایجاد درک درستی از ارزش پوشاک و حمایت از تولیدکننده پوشاک ایرانی کمک میکند. به منظور رقابت در بازارهای داخلی و حتی جهانی، ایجاد و حفظ چهرهای قوی از برند ضروری است.

در این میان جای برندهای تولیدکننده پوشاک ایرانی به شدت خالی است و به عنوان یک نقطه داغ مد در نقشه جهانی جایگاه خود را پیدا نکرده سایت turkishclothes است. طراحیهای خلاقانه این برند تولیدکننده لباسهای اسپرت و مدرن، هماهنگی محصولات با یکدیگر، تنوع در رنگبندی از ویژگیهای اصلی محصولات است. وادین کوک انواع پوشاک مردانه و پوشاک زنانه شامل کاپشن، پالتو، بارانی، پانچو، رویه، مانتو، پلیور، بافت، کت، پیراهن، سویشرت، هودی، تیشرت، پولوشرت، شلوار، شلوارک، لباس راحتی، بلوز، شومیز، سارافون و سرهمی کفشهای مردانه و زنانه شامل کفش اسپرت مردانه و کفش اسپرت زنانه را طراحی و تولید میکند. لباس و کفشهای متنوع پاتن جامه برای تمامی گروههای سنی مردانه و زنانه برای موقعیتهای رسمی و غیررسمی توانسته است توجه مشتریان زیادی را به خود جلب نماید. تطابق محصولات با فرهنگ ایرانی و در عین حال سازگاری با مد روز باعث شده است که محصولات پاتن جامه مورد توجه افراد با سلیقههای مختلف قرار بگیرد. توجه مستمر به نوآوری و خلاقیت، تعامل سازنده با مشتریان و رقبا، به روز بودن اطلاعات مدیران و کارکنان از ارزشهای اصلی برند پاتن جامه است.

یکی از ابتکارات زاگرس پوش همکاری با نهادها و سازمانهای دولتی به منظور تأمین پوشاک اداری است. هماکنون هاکوپیان یکی از بزرگترین تولیدکنندههای پوشاک ایرانی برای مردان است. لوگوی RNS نمادی از یوز ایرانی است. دکورهای زیبای فروشگاههای برند ایرانی وادین کوک تجربه شیرین از خرید را برای مشتری به یادگار میگذارد. به گونهای مشتری میتواند نوع پارچه، رنگ، نوع دوخت و طرح محصول موردنظر را انتخاب نماید. تمام محصولات برند ال سی من اعم از کتوشلوار، پیراهنهای رسمی و اسپرت، شلوارهای جین و پارچهای و اکسسوریهای مردانه با بهرهگیری از بهروزترین تجهیزات دوخت و توسط افراد ماهر تولید میشود تا جلوه بهتری بر روی استایل مردان ایرانی پیدا کند. در تمام مراحل دوخت همه استانداردهای مربوط به کنترل کیفیت مدنظر قرار داده میشود. تولید پوشاک ایرانی با کیفیت عالی، ارتقای توان طراحی، افزایش سطح رضایت مشتری، سهولت دسترسی و … در راستای خودکفایی و حمایت از تولید ملی در سال ۱۳۹۳ برند ال سی من بزرگترین و پیشرفتهترین کارخانه تولید پوشاک آقایان در سطح خاورمیانه را راهاندازی کرد.

دقت در طراحی با تمرکز بر آراسته بودن استایل مرد ایرانی، تنوع در طرح و رنگ، تطابق با مد روز دنیا یکی دیگر از ویژگیهای انحصاری این برند است. از سال ۱۳۹۵ تاکنون این برند ایرانی نه فروشگاه زنجیرهای بزرگ را در تهران تأسیس کرده است که انواع پوشاک و اکسسوریهای متنوع را در اختیار مشتریان قرار میدهد. این برند با هدف تولید پوشاک ایرانی با کیفیت و حداقل قیمت امکان خرید برای تمام اقشار جامعه را فراهم کرده است. اصلیترین هدف دنیس تریکو ارائه محصولات ایرانی با کیفیت عالی و قابلرقابت با انواع پوشاک خارجی و درخور شان مشتریان ایرانی است. یکی از اصلیترین مزیتهای رقابتی برند هاکوپیان با سایر رقبا بهرهگیری از الیاف طبیعی برای دوخت کتوشلوار است. به همین دلیل توجه به کیفیت و مناسب بودن قیمت پوشاک از جمله اصلیترین سیاستهای کارخانجات تولیدی ایران برک است. تغییرات سریع در انتخاب مصرفکنندگان، افزایش قابلتوجه درآمد، جهانیشدن، مواجهشدن با رسانهها، تأثیر روند جهانی و روانشناختی رفتارها همگی از جمله عوامل تأثیرگذار در این مسئله هستند.

برند سارک علاوه بر طراحی، تنوع در رنگبندی، هماهنگی طرحها و تضمین کیفیت محصول خود همواره سعی داشته است از طریق شبکههای گسترده فروش در سراسر کشور محصولات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. در راستای حفاظت از محیطزیست برند تندرست با بهرهگیری از الیاف کاملاً طبیعی سعی دارد یادآور سادگی، سلامتی و شادمانی با طبیعت باشد. یکی از بهترین تولیدکنندگان در حوزه پوشاک ایرانی برند تندرست است که با شعار تن ما طبیعت ماست، در اوایل دهه ۷۰ کار خود را آغاز کرده است. اخیراً در زمینه چاپ تیشرتهای تبلیغاتی نیز فعالیت خود را آغاز کرده است. در سال ۱۳۶۶ صنایع نساجی درفشیران به طور اختصاصی در زمینه طراحی و تولید پوشاک ورزشی با نام تجاری درفش شروع به فعالیت کرد. به همین دلیل علاوه بر کسب اعتبار در سطح کشور، برند درفش توانسته است به کشورهای خارجی نیز محصولات خود را صادر کند و در سطح جهانی مطرح شده است. محصولات این برند ایرانی به خارج از کشور نیز صادر میشود و کیفیت بالای این پوشاک در حال رقابت با برندهای خارجی در سطح دنیاست. این برند ۲۰ ساله ایرانی انواع تنپوشهای ساده راحتی و بیرونی را برای خانمهای ایرانی تولید میکند.