آموزش تعمیرات ایسیو جامع ترین دوره ویدیویی مهارتی | آموزشگاه آپادانا تبریز

در این قسمت با نام اختصاری قطعات ریز و درشت در دیتاشیت ها و نقشه های الکترونیکی، موقعیت پایه های سنسور های برقی ایسیو، رنگ سیم ها و سوکت ایسیو آشنا خواهید شد. آموزش نقشه خوانی و تعمیر ایسیو های sagem و valeo و siemens از سرفصل های مرتبط می باشد. پس اگر به این حرفه علاقه دارید و میخواهید آن را یاد بگیرید در دوره آموزش تعمیرات ایسیو به راحتی ثبت نام کرده و از آن کمال استفاده را ببرید. دوره تخصصی کامپیوتر خودرو مناسب افرادی ست که می خواهند با بردهای الکترونیکی داخل خودرو کار نمایند.

  • یک آموزشگاه خوب باید دارای ویژگی ها و خصوصیات باشد تا بتواند کارآموز را با کوله باری از تجربه وارد بازار کار کرده و رزومه پر باری را برای وی ایجاد نماید.
  • آموزش تخصصی دوره تعمیرات ecu از صفر و مباحث اولیه شروع شده و در قالب آموزش تئوری و عملی تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی با راهنمایی اساتید مجرب و صاحب نام در زمینه مهندسی برق و مکانیک خودرو به پیشرفته‌ترین مباحث می‌رسد.
  • بعد از یادگیری آموزش تعمیر ای سی یو خودرو و تسلط به مباحث آن می توانید به طور مستقیم وارد بازار کار آموزش تعمیر ایسیو ماشین شوید اما باید یکسری موارد را رعایت کنید تا بتوانید در این حرفه موفق شوید.
  • همانطور که عنوان کردیم برای آموزش تعمیر ECU باید در آموزشگاه تعمیر ایسیو ثبت نام کرده و کلاس ایسیو را شرکت کنید تا مباحث این حوزه را یاد بگیرید.

آموزش تعمیرات ایسیو جامع ترین دوره ویدیویی مهارتی | آموزشگاه آپادانا تبریز

با توجه به اینکه ایسیو از سنسورها و قطعات مختلفی تشکیل شده است بنابراین احتمال خرابی در این سنسور ها  و قطعات و خوب کار نکردن ecu و ایجاد خرابی در این قطعه بسیار بالاست . از طرف دیگر این روزها تمامی خودروها پیچیده تر از گذشته طراحی می شوند و بردهای تخصصی ایسیو این نقش را بیش از سایر قطعات به عهده گرفته اند، چراکه ایسیوها همانند مغز انسان عمل می کنند، داده هایی را گرفته، پردازش کرده و آن را به خروجی ها منتقل می کنند. البته مباحث کوتاه و مقدمه دوره تئوری بوده و بقیه آموزش ها بصورت کاملا عملی تدریس می شود تا کارآموز در شرایط واقعی کار قرار بگیرد.

آموزش نحوه تعمیرات یونیت ایموبلایزر، کد خوانی سوئیچ و تعریف کد سوئیچ و هم چنین پروگرام کردن IC های پشت آمپر جز این بخش محسوب می شود. معمولا ماشین های خارجی 3 نوع ایسیو دارند که باید با جزئیات بیشتری در مورد آن بحث شود. البته شباهتهایی بین تعمیرات ecu برخی خودورهای داخلی و خارجی ( به عنوان مثال پژو و هیوندای ) وجود دارد ، اما شما باید از تجهیزات و ابزار تخصصی تری در این زمینه استفاده کنید.

آنچه که در کلاس تعمیرات ایسیو خودرو می آموزید :

اما آموزش تعمیرات ایسیو جز با تمرین و کار عملی بدست نمی آید پس توصیه می کنیم وقت و هزینه خود را برای یادگیری در این راه هدر ندهید. ایسیو خودرو از مهم ترین قطعاتی است که در انواع خودروهای داخلی و خارجی وجود دارد. بنابراین شما به عنوان تعمیرکار ایسیو بایستی مهارت در تعمیر ایسیو پراید، پژو، تیبا، سمند، ال نود، رانا، دنا و دیگر خودروهای تولید ایران خودرو و سایپا را داشته باشید. اگر میخواهید در این شغل به صورت حرفه ای فعالیت داشته باشید توصیه می کنیم علاوه بر کسب آموزش تعمیر ای سی یو خودروهای داخلی، تخصص لازم در تعمیر ecu خودروهای خارجی را نیز کسب نمایید.

آموزش نحوه عیب یابی ای سی یو

در دوره آموزش تعمیرات ایسیو برای کسانی که هیچ گونه پیش زمینه‌ای برای تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی ندارند را هم در نظر گرفته‌ایم و تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی و پایه، آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … را نیز در این دوره آموزش می‌دهیم. تعمیرات ایسیو که به آن تعمیر کامپیوترهای کوچک خودرو هم می گویند، بازار کار گسترده و وسیعی را دارا می باشد. مخصوصا ایسیوهای خودروهای خارجی و ایسیوهای ماشین های سنگین که بسیار پیچیده تر از ایسیوهای ماشین های داخلی طراحی شده اند. در هر صورت تسلط بر شغل تعمیر ایسیوهای خودرو های متفاوت متکی به درک بهتر بردهای تخصصی ایسیو است. به این توجه کنید که هر چه زمینه ی شناخت بهتری از ایسیوهای خودروها برای کارآموزان ایجاد شود بیش از قبل خود را برای این بازار بزرگ تعمیرات ایسیوهای تخصصی آماده می کند. مجتمع فنی برق به عنوان یکی از مجهز ترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در کشور، مجموعه ای از دوره های آموزشی را زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و به صورت عملی و کارگاهی برگزار می نماید.