آنچه از تزریق ژل باید بدانید مراقبت های بعد از تزریق ژل

آنچه از تزریق ژل باید بدانید مراقبت های بعد از تزریق ژل

از طرف دیگر بعد از جذب ژل ها فرم لب ها و صورت تغییری نمی کند و بد فرم نمی شود. از مصرف هرگونه دارو به صورت خود سرانه باید خودداری کنید. تنها در صورت که پزشک دارویی برای شما تجویز نموده است ، می توانید آن را مصرف نمایید.

جوانسازی و شفاف سازی پوست با دستگاه پولاژن

در این حالت حجم ماده استفاده شده زیاد خواهد بود و تمامی قسمت‌های صورت برای ایجاد تقارن و رفع خطوط ریز و عمیق تحت این روش زیبایی قرار می‌گیرند. فیلر یا ژل ماده ژلاتینی مانندی است که با هدف جبران تحلیل چربی، صاف کردن چین و چروک‌ها یا زیباسازی صورت زیر پوست تزریق می‌شود. اینفوگرافی راهنمای مختصر تزریق ژلبالارفتن سن، عوامل محیطی، بیماری و یا تغذیه نامناسب از جمله عوامل تاثیرگذار بر چین و چروک‌های بدن هستند. امروزه از متد‌های مختلفی برای کاهش این خط و خطوط استفاده می‌شود. شاید بتوان گفت ساده‌ترین و نتیجه بخش‌ترین راهکار تزریق ژل در این نواحی است.

ژل جالپرو، نوعی محلول تزریقی قابل جذب و استریل است که به عنوان یک بیورویتالایزر یا پُرکننده پوستی عمل می کند. ژل جالپرو از دو بطری کوچک حاوی آمینواسید و دو شیشه ی حاوی سدیم هیالورونات تشکیل شده که باید با هم ترکیب شوند. فیلرهای موقت قابلیت تخلیه دارند و می‌توان به راحتی نتیجه نهایی آن‌ها را تغییر داد؛ به همین دلیل بیشتر برای فرم دهی و حجم بخشیدن به قسمت‌های مختلف بدن استفاده می‌شوند.

برای دریافت مشورت بیشتر و تخصصی‌تر می‌توانید با مشاوران کلینیک صدف تماس بگیرید. ژل های تزریقی می توانند برای صاف کردن و اصلاح هرگونه برجستگی بر روی بینی، به کار ‌روند؛ آن هم بدون اینکه به عمل جراحی نیاز باشد. برای صاف کردن این برجستگی‌ها روی پل بینی، یا اصلاح کجی خطوط بینی، یا حتی ناهنجاری‌های غضروف در نوک بینی، در کمتر از ۱۵ دقیقه، فیلر داخل بینی تزریق می‌شود و این عیوب اصلاح می‌شوند. یک جایگزین ایده‌آل برای ایمپلنت چانه از طریق عمل جراحی، تزریق فیلر چانه است. با اینکه این راه حل موقتی است، اما روش خوبی برای بررسی نتیجه ی نهایی عمل زیبایی چانه، قبل از انجام آن است. اگر بخواهیم ماندگاری تزریق ژل را به صورت کلی بررسی کنیم، هرچه قوام ژل استفاده شده سفت‌تر باشد و در نواحی عمیق‌تری تزریق شود، ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

انواع مختلفی از پرکننده های پوستی وجود دارد که می توان آن ها را در لب ها و اطراف دهان تزریق کرد. اما رایج ترین فیلرهای امروزی محصولاتی هستند که حاوی موادی مشابه اسید هیالورونیک هستند. ژل لب نوع خالصی از اسید هیالورونیک است که بطور طبیعی در بدن یافت می‌شود. با افزایش سن، اسید هیالورونیک طبیعی به تدریج کاهش می‌یابد؛ به همین دلیل است که لب‌ها با افزایش سن، نازک‌تر به نظر می‌رسند. همواره هزینه یکی از موارد مورد توجه متقاضیان درمان های زیبایی خواهد بود.

هیالورونیک اسید و تزریق ژل

و آرام آرام چین و چروک ها در پوست خودنمایی خواهند کرد. در این مواقع تزریق فیلر یا ژل‌های مختلف باعث می شوند تا چروک‌ها باز شده و افتادگی پوست نیز رفع شود. به همین جهت است که برای جوانسازی پوست از این روش به وفور استفاده می‌شود. چین و چروک‌های نازولبیال بین بینی و گوشه دهان ایجاد می‌شوند. این چین و چروک‌ها به عنوان خطوط ماریونت نیز شناخته می‌شوند.

  • ژل‌ها در جوان‌سازی و اصلاح فرم صورت و بدن کاربردهای وسیعی دارند.
  • از فیلرهای پوستی علاوه بر جوانسازی صورت، می‌توان برای جوانسازی پوست بدن نیز استفاده کرد.
  • اما در استفاده از تزریق ژل نیز شما مزایای مانند عدم درد و جراحت مانند تزریق چربی، نتایج فوری‌ تر، هزینه کمتر نسبت به تزریق چربی و کاهش چین‌ و چروک را تجربه خواهید کرد.
  • درصورتی‌که قصد ازبین‌بردن ژل را داشته باشید، گاهی به کمک آنزیم هیالورونیداز می‌توان ژل‌ها را از بین برد.

این روش کم تهاجمی، نیازی به مرخصی گرفتن از محل کار ندارد، زیرا هیچ عمل جراحی در کار نیست، از طرفی هیچ اسکار یا جای زخمی برجا نمیگذارد و دوره ی نقاهتی ندارد. تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کلینیک پوست و مو رز می باشد . سلام دوست عزیز مراقبت زیادی لارم نیست جز اینکه در محل تزریق… باید حضورا تشریف بیارین پزشک پوست و مو مجموعه ویزیت کنند تا تصمیم گیری بشود. نانوفت چربی بسیار خرد شده است که برای تزریق به زیر چشم مناسب می باشد.

سایه و یا چین و چروک و خطوطی که بر زیر چشم ظاهر می شوند را خواهید توانست حذف کرده و یا کاهش دهید. برای جلوگیری از بروز زخم اطراف دهان و زیر چشم چند روز قبل از تزریق ژل میتوانید از ویتامین K و ویتا مدیکا آرنیکا استفاده نمایید. توصیه می شود که هنگام تزريق ژل از پزشک خود جعبه تزریق ژل را بخواهید و مشاهده کنید که ژل ها بسته بندی پلمپ شده داشته باشند و کشور سازنده و تاییده وزارت بهداشت رو هم روی جعبه ببینید.

تقریباً ۲ تا ۴ هفته طول می‌کشد تا تورم ناشی از تزریق بطور کامل برطرف تزریق ژل چیست و چه کاربردهایی دارید؟ شود. بسته به این که در چه ناحیه‌ای حجم‌دهی صورت گیرد هزینه‌های آن متفاوت است. شما می‌توانید بلافاصله پس از تزریق بدون هیچ‌گونه مشکلی بیرون بروید. کبودی یا خون‌مردگی در ناحیه ی تزریق که حداکثر تا یک هفته بعد از بین می‌رود. کلیه مطالب و حقوق متعلق به کلینیک های آتریسا می باشد و هرگونه کپی از آن با لینک به سایت آتریسا مجاز می باشد. تا 24 ساعت از حرکات شدید و یا فشار روی ناحیه تزریق‎شده پرهیز کنید.

گونه‌ی بلند و پرحجم جلوه‌ای جوان به صورت می‌دهد و تزریق ژل در این ناحیه می‌تواند لیفت فوری در کل صورت ایجاد کند. گونه حجیم، نور را منعکس می‌کند و درخششی طبیعی به پوست می‌دهد. اکثر بازیگران زن با تزریق ژل در گونه‌های خود ظاهری زیبا به خود بخشیده‌اند بدون اینکه این تزریق بر حالات چهره تأثیر بگذارد. نتایج حاصل از تزریق می‌تواند 12 تا 18 ماه ماندگاری داشته باشد.