اتاق فرار برای کودکان اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

این مجموعه حرفه ای بدین ترتیب بازی پازل پارتی را طراحی کرده اند که شما می توانید در محیط و مکانی که قصد دارید روز به یاد ماندنی را برای دوستان یا عزیزانتان برپا کنید یا به گونه ای سوپرایزشان کنید. برای انجام دادن این بازی اولویت با حل کردن معمایی است که این مجموعه آن را ترتیب داده اند و بعد از آن می توانید از مهمانی برپا شده لذت کافی ببرید. شما در این بازی در یک فضایی از پیش آماده شده قرار خواهید گرفت و باید به هدف مشخص شده آن اتاق در زمان مشخص برسید و در نهایت فرار کنید. مجموعه دژاوو در پاییز ۹۸ با هدف طراحی بازی‌های فکری و هیجانی تحت عنوان اتاق فرار شکل گرفت.

۵- مجموعه اتاق فرار جعبه سیاه

صاحبان آن خانه دو جن‌شناس معروف با نام‌های اد و لورن وارن مسئول نگهداری از عروسک آنابل هستند. این‌ها در واقع تنها بخشی از فضاسازی داخل بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم هست. بلکه هر بازی، داستان، ژانر، معما و فضاسازی منحصر به فرد خودشو و می‌تونه بسیار متنوع باشه. بسیاری از مجموعه‌ها تصور می‌کنند که جذب بازیکن فقط به پیش از بازی محدود می‌شود و پس از انجام بازی توسط بازیکنان، فرآیند به پایان می‌رسد؛ اما این مرحله بسیار مهم است و اهمیت آن نباید نادیده گرفته شود. شما به‌عنوان یک مجموعه اتاق فرار باید رضایت بازیکنان را جلب کنید.

اتاق فرار برای کودکان اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

جستجو کنید که کدام‌یک از بازیکنان بیشترین اتاق را بهترین معمای اسکیپ روم بازی کرده است. از طریقی به آن‌ها دسترسی پیدا کنید و از آن‌ها بپرسید که آیا درباره اتاق‌های فرار شما پیشنهادی دارند. برای آن‌ها پیام تبریک تولد ارسال کنید اما در این زمان سعی بر معرفی اتاق جدید خود نکنید.

  • اتاق فرار Great Escape دارای ۳ اتاق فرار است به نام‌های اتاق فرار گرمابه، اتاق فرار گورسفید و اتاق فرار ملاقات.
  • بنابراین اجازه دهید آن‌ها معماها را حل کنند؛ حتی اگر برایشان سخت به نظر می رسد.
  • محدوده سنی برای بازی در این مجموعه از ۱۵ سال به بالاست و تعداد بازیکنان هم از ۴ تا ۸ نفر است.
  • دکتر هنری هاوارد هولمز از هر روشی استفاده می‌کند تا ساکنان هتل خودش را بکشد.
  • در این اتاق فرار پیشگویی‌هایی درباره آینده نمایان می‌شود.

خیر، یکی از جذابیت‌های خاص این سرگرمی نوین این است که محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد 1 الی 99 سال می‌توانند شرکت داشته باشند. درصورتی‌که اطلاعات دقیقی از فضای بازی داشته باشید از هیجان و کنجکاوی شما کاسته می‌شود درنتیجه تا قبل از به اتمام رساندن بازی پاسخ این سؤال را به‌دست نمی‌آورید. گروه «تایم‌فور‌فان – t4f»، با بهره‌گیری از تیم مجرب و کارآزموده به نقد، بررسی سرگرمی‌های نو و تولید محتوا برای معرفی و شناساندن آن‌ها به مخاطبان خود می‌پردازد.

اتاق فرار تهران

البته توجه داشته باشید که اتاق فرار، موضوع تازه ای نبوده و این بازی هیجان انگیز بیش از یک دهه در نقاط مختلف از دنیا وجود دارد. جالب اینجاست که محبوبیت و مفهوم این بازی به گذشته های دور بازمیگردد. براساس این افسانه ها دخمه های هزارتوی پر پیچ برای به دام انداختن هیولایی با سرگاو و بدن انسان و ارواح شیطانی طراحی می شد. بدین سبب در شهریور ماه نود و هفت ضمن یافتن فضای مناسب و بومی سازی طرح های بازدید شده و مقالات معتبر خارجی مجموعه ای تحت عنوان موسسه بازی های فکری ققنوس تاسیس گردید. در این مرحله، پس‌ازآنکه جلب‌توجه و ترغیب انجام شد، فرد به‌منظور دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر از بازی، شما را در پلتفرم‌های مختلف جستجو می‌کند. پلتفرم‌ها شامل صفحات مجموعه در شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های تخصصی اتاق فرار و … هستند.