اسب فروشی در ایران بررسی قیمت و راهنمای خرید اسب مسابقه | RoyalHorse

اسب فروشی در ایران بررسی قیمت و راهنمای خرید اسب مسابقه | RoyalHorse

اسب‌های عربی در منطقه خاورمیانه به وجود آمده و از آن جا از طریق بازرگانی یا جنگ‌ها به تمام جهان انتشار یافته‌اند؛ همچنین از این نژاد برای بهبود بخشیدن ویژگی‌های دیگر نژادها از قبیل قدرت تحمل بالا، فرمان پذیری و سرعت استفاده آموزش اسب سواری در تهران می‌شود. اسب سالم، اسبی است با خصوصیات فیزیکی و فیزولوژیکی مطلوب که متناسب با نژاد و نوع فعالیت آن باشد. داشتن دانش و اطلاعات کافی در رابطه با ویژگی‌ها و نشانه‌های اسب سالم و نیز آشنایی با نژاد اسب و نوع فعالیت و تغذیه آن، در بهبود فعالیت پرورش‌دهندگان در جهت تأمین سلامتی و نگهداری مناسب اسب بسیار مؤثر و مفید خواهد بود. عناوین زیر عناصری هستند که می‌توانند به صورت معیارها و ملاک‌هایی برای سنجش وضع سلامتی اسب به کار گرفته شوند. نژاد BWP سابقه طولانی در تعالی در دنیای اسب های ورزشی دارد، به طوری که بسیاری از اسب های درساژ و پرش از تبار BWP هستند. اسب‌های خونگرم علاوه بر توانایی‌های ورزشی‌شان، به خاطر زیبایی و ظرافتشان نیز ارزشمند هستند.

  • از دیگر خصوصیات یک اسب سالم، داشتن پوست و پوشش (مو و کرک)، مناسب می‌باشد که پوشش بر حسب نژاد، فصل و شرایط محیط زندگی متغیر است.
  • با خرید سرویس وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می گیرد.
  • اسب های به دست آمده نه تنها از نظر جثه کوچک بودند، بلکه از ساختار، خلق و خوی و سلامت خوبی نیز برخوردار بودند.
  • آنها اغلب در مسابقات درساژ، رویدادها و مسابقات پرش نمایشی استفاده می شوند.
  • ثبت KWPN دارای استانداردهای سختگیرانه ای برای پرورش است، از جمله تمرکز بر انتخاب اسب هایی با ساختار، حرکت و خلق و خوی استثنایی.
سعي كنيد یک اسب بالغ و کاملاً آموزش دیده بخرید که بتوانيد اسب را همان روزی که به خانه می آورید زین یا مهار کنيد. اسبی بخرید که با تجربه باشد و در صورت بروز مشكل بتواند خودش را اداره کند. بچه ها با كمك يك اسب بالغ و آموزش دیده، مي توانند با ایمنی بیشتري سواركاري را یاد بگيرند. سواركاران حرفه اي بهتر از هر كس ديگري اهميت رام بودن اسب را درك مي كنند.

اسب ترکمن آخال تکه مادیان

آنها در اوایل قرن بیستم به ایالات متحده آورده شدند و از آن زمان به حیوانات خانگی و همراهان محبوب تبدیل شدند. این اسب ها همگی سهم قابل توجهی در رشته های مربوطه خود داشته اند و به ارتقای شهرت اسب های KWPN در دنیای سوارکاری کمک کرده اند. از شخص معتبر خرید کنید و حدالامکان اسب هایی را بین گزینه های خود بگذارید که شناسنامه دارند و شرایط اصالت و مشخصات آن ها واضح است. پیش از قطعی کردن خرید، از یک دامپزشک بخواهید وضعیت سلامتی یا داشتن بیماری در اسب را بررسی کند. مشکلات جسمی و هم چنین انواع بیماری های پوستی، داشتن انگل و قارچ و دیگر مسائل باید بررسی شوند.

اما با اينحال اگر اولين بار است كه تصميم به خريد اسب مي گيريد، بهتر است تا حد امكان به بازارهاي محلي مراجعه كنيد. بنابراين رفتن به مكان هاي خيلي دور براي خريد اسب مي تواند براي شما مشكل ساز شود. حتي اگر سواركار با تجره اي هستيد از خريد اسب هاي نابالغ و تربيت نشده خودداري كنيد. شما خیلی راحت می توانید يك اسب بزرگ قهوه ای براي خود انتخاب کنید. با این حال، خريد یک اسب اشتباه می تواند لذت اسب سواری را از بین ببرد و ممکن است ناامن باشد.

خريد اسب هايي با رنگ خاص

گوش کردن صدای پاها هنگام قدم زدن، تکنیک مفیدی برای درک راه رفتن منظم است. عرض سینه بین دست‌ها باید برای جلوگیری از هر گونه برخورد و اصطکاک بین اندام‌های حرکتی به حد کافی باشد. محل استقرار پایه گردن اسب، برآمدگی‌هایی هستند که بلندترین نقطه پشت اسب محسوب می‌شود. اندام‌های حرکتی در اسب به منزله قلب و روح حیوان محسوب می‌شوند و اولین نکته مورد توجه برای خریدار اسب بررسی سلامتی اندام‌های حرکتی است، لذا فراهم آوردن جیره غذایی بالانس شده در کنار محیطی مساعد از عوامل مهم جهت رشد مناسب و حفظ اندام‌های حرکتی اسب می‌باشند. اسب ها به قدری مهم می باشند که کشورهای ترکمنستان به روسیه به پرورش این اسب‌ها پرداختند زیرا که نژاد این گونه اسب‌ها از بهترین اسب های موجود در دنیا می باشد. هورس مارکت، به پشتوانه اعتماد شما، در صدد است تا زمینه تبادل اطلاعات، خدمات و کالا میان شما عزیزان و فعالان صنعت اسب و سوارکاری را فراهم سازد؛ این مهم جزو نیازهای اساسی این صنعت بود که به لطف الهی و توجه و استقبال شما، گام های نخستین آن برداشته شده است.

بهترین راه برای افزایش وزن اسب