جدیدترینهای «دوچرخه سواری آذربایجان»:

۱۳ مهر ۱۳۹۷ – ۰۸:۴۴ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان از 8 تا 13 مهرماه در 6 مرحله و به میزبانی استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در حال برگزاری است. ۱۳ مهر ۱۳۹۷ – ۰۸:۲۲ استانها آذربایجان شرقی نظرات ناصر هوشیار، داور بینالمللی سی و سومین دوره تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، در رابطه با برگزاری پنجمین مرحله این تور اظهار داشت: این مرحله به نوعی مرحله تعیین تکلیف نتایج تور بود. وی عنوان کرد: در دو روز گذشته استان اردبیل و شهرستان سرعین میزبان چهارمین و پنجمین دوره از این تورنمنت بود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهرام آقاخانی صبح امروز در خصوص برگزاری مرحله پنجم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در استان اردبیل به سبلانما،گفت:مرحله پنجم این تور از ساعت 10 صبح امروز از مقابل هتل لاله سرعین آغاز خواهد شد و تور ساعت 10:35 از شهرستان نیر عبور کرده و از استان اردبیل به سمت سراب، بستان آباد و تبریز ادامه مسیر خواهند داد. در طول این مسیر که در مجموع صاف و کوهستانی است، رکابزنان باید مسیر ۱۹۶ کیلومتری را طی کنند.

دیمیتری سوکولوف روسیهای این مرحله را با پیراهن طلایی آغاز کرده و پیراهن سبز (امتیازی) نیز بر تن محمد گنج خانلو از تیم پیشگامان کویر یزد است. مرحله ششم و پایانی سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان با قهرمانی محمد گنج خانلو از تیم پیشگامان کویر یزد به پایان رسید. این مرحله که دور ماقبل پایانی سی و سومین دوره تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان بود با قهرمانی رکابزن شهرداری تبریز به پایان رسید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، سومین مرحله تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان صبح امروز به مصاف 147/8 کیلومتر از شهر جلفا آغاز شد و پایان این مرحله در پارک ائل گلی تبریز خواهد بود. ۰۹ مهر ۱۳۹۷ – ۱۷:۱۲ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سعید صفرزاده، رکابزن تیم شهرداری تبریز که موفق شد پیراهن کوهستان مرحله دوم از سی و سومین دوره تور بینالمللی ایران-آذربایجان را کسب کند، در گفتوگو با خبرنگاران در رابطه با شرایط مرحله دوم این تور اظهار داشت: میتوان گفت این مرحله تقریباً بد نبود اما تیممان نسبت به سالهای گذشته ضعیفتر است و ما کارمان را در تور سی و سوم ناقص شروع کردیم.

۱۲ مهر ۱۳۹۷ – ۱۶:۵۳ ورزشی رشته های ورزشی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم، پنجمین مرحله از تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان که با حضور 13 تیم خارجی جریان دارد، از سرعین به تبریز به مسافت 196 کیلومتر برگزار شد و در پایان سعید صفرزاده از تیم شهرداری تبریز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. ۱۰ مهر ۱۳۹۷ – ۱۷:۱۴ ورزشی رشته های ورزشی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، سومین مرحله تور بین المللی ایران-آذربایجان امروز برگزار شد و نماینده کشور روسیه برای دومین بار قهرمان شد. کارشناسان ورزشی می گویند پخش زنده تلویزیونی تورهای بین المللی دوچرخه سواری علاوه بر اینکه از شاخص های اصلی ارتقای درجه آنها از سوی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری محسوب می شود، بهترین بستر برای تبلیغ جاذبه های گردشگری و توانمندی های کشور میزبان در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و امنیتی است. آذربایجان بودیم که یکی از رویدادهای مهم ورزشی برای کشور و استان اردبیل است.

آذربایجان در 6 مرحله در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردیبل برگزار می شود و در این دوره از مسابقات بیش از 80 دوچرخه سوار در قالب 13 تیم داخلی و خارجی از هشتم الی سیزدهم مهر در مسافت بیش از 993 کیلومتر برای کسب عناوین اول تا سوم هر مرحله باهم به رقابت می کنند. مدیر سیوسومین دوره تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان در مراسم آغازین مرحله پنجم این مسابقات مورد تجلیل قرار گرفت. دیمیتری به دلیل خطوط امتیازی بیشتری که در سه مرحله گذشته داشته از لحاظ ترتیب جایگاهی خطوط در جایگاه بالاتر قرار گرفته است. قهرمان مرحله پنجم تور سی و سوم گفت: امیدوارم مسئولان توجه بیشتری به باشگاه شهرداری داشته باشند تا استعدادهایی که در شهرمان وجود دارند، نابود نشوند. به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، در مراسم افتتاحیه مرحله پنجم و ماقبل پایانی از سیوسومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان صبح امروز با حضور مسئولان استانی اردبیل و اجرائی این تور در سالن هتل لاله سرعین برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ سومین مرحله از تور دوچرخه سواری آذربایجان امروز سه شنبه با مسافت ۱۴۷ کیلومتری با حضور ۶۸ دوچرخه سوار از جلفا به سمت تبریز استارت خورد.

باتوجه به سرعت رکابزنان در مسیر، بیش از 3 ساعت به طول میانجامد تا رکابزنان به خط پایان برسند. باتوجه به سرعت رکابزنان در مسیر، حدود ۵ ساعت به طول میانجامد تا رکابزنان به خط پایان برسند. در طول این مسیر که در مجموع صاف و کوهستانی است، رکابزنان باید مسیر ۱۹۸/۹ کیلومتری را طی کنند. در این مسیر که پس از مرحله دوم، طولانیترین مسیر تور سی و سوم است، رکابزنان تیمهای حاضر پس از طی 198.9 کیلومتر به داغگولی کوه عون بن علی تبریز میرسند. مرحله دوم سی و سومین دوره تور بینالمللی ایران-آذربایجان در حالی به پایان رسید که تیمهای خارجی در صدر جدول تیمی این تور قرار دارند. پیراهن طلایی نیز به دیمیتری سوکولوف از تیم ملی روسیه رسید. در مرحله دوم تور ایران ۷۱ دوچرخه سوار حضور خواهند داشت و نکته جالب رقابت امروز حضور تیم ملی آذربایجان با سه دوچرخه سوار است. مرحله پنجم تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان با قهرمانی از تیم شهرداری تبریز به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در تبریز، سومین مرحله از سیوسومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران-آذربایجان امروز با حضور ۶۸ رکابزن از ۸ تیم خارجی و ۵ تیم داخلی از مسیر جلفا به تبریز استارت خورد. به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز سه شنبه این مرحله از تور آذربایجان با مسافت ۱۴۷ کیلومتری با حضور ۶۸ دوچرخه سوار از جلفا به سمت تبریز استارت خورد. به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، پنجمین مرحله از سیوسومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران- آذربایجان امروز با حضور ۶۵ رکابزن از ۸ تیم خارجی و ۵ تیم داخلی از مسیر سرعین به تبریز استارت خورد. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مرحله چهارم سیوسومین دوره تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان، دقایقی پیش در مسیر تبریز به سمت سرعین و به مسافت 196 کیلومتر استارت خورد. به گزارش خبرنگار مهر، مرحله چهارم سی و سومین دوره تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان صبح امروز چهارشنبه در مسیر تبریز به سرعین و از مقابل پارک ائل گلی تبریز آغاز شد و دقایقی پیش در سرعین به پایان رسید. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سومین مرحله از سیوسومین دوره تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان، دقایقی پیش در مسیر منطقه آزاد ارس به سمت تبریز و به مسافت 148 کیلومتر استارت خورد.

مرحله چهارم این تور، صبح امروز در مسیر 196.2 کیلومتری تبریز تا سرعین برگزار و در ورودی این شهر به پایان رسید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، مرحله پنجم تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان امروز در مسیر شهر سرعین در استان اردبیل به سمت تبریز در استان آذربایجان شرقی برگزار شد. ۱۳ مهر ۱۳۹۷ – ۱۲:۳۲ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان از 8 تا 13 مهرماه به میزبانی استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار شد. ۱۱ مهر ۱۳۹۷ – ۱۰:۴۹ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان به میزبانی استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در حال برگزاری است. ۱۱ مهر ۱۳۹۷ – ۱۷:۵۲ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان از 8 تا 13 مهرماه به میزبانی استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در حالی برگزاری است. ظهر امروز چهارمین مرحله از سی و سومین دوره تور ایران – آذربایجان در مسیر تبریز – سرعین برگزار شد. در این مرحله دکر ژیروس از آلکتو سایکلینگ هلند با طی مسیر 196.2 کیلومتری در 4 ساعت و 12 دقیقه و 56 ثانیه توانست عنوان قهرمانی را کسب کند.

پیراهن طلایی این مرحله نیز به دیمیتری سوکولوف از تیم سایت turkishclothes ملی روسیه رسید. مرحله سوم تور بینالمللی ایران – آذربایجان با قهرمانی رکابزن تیم ملی روسیه به پایان رسید. رکابزن تیم ملی روسیه که پیراهن طلایی تور آذربایجان را در پایان مرحله چهارم حفظ کرده است، گفت: برای ثبت بهترین عملکرد و حفظ پیراهن طلایی تلاش میکنم. گنج خانلو در پایان این مرحله با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مرحله که 199 کیلومتری بود، سرنوشتسازترین مرحله تور برای پیراهن طلا و کوهستان محسوب میشود. ۱۳ مهر ۱۳۹۷ – ۱۰:۱۳ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سی و سومین دوره از تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان از 8 تا 13 مهرماه برگزار میشود. ۱۲ مهر ۱۳۹۷ – ۱۸:۴۸ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سعید صفرزاده، قهرمان مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران-آذربایجان در گفتوگو با خبرنگاران اظهار داشت: میدانستیم که امروز سرنوشت پیراهن قرمز و سلطان کوهستان مشخص میشود و به لطف خدا توانستم با کسب امتیازات لازم، این پیراهن را به نام خودم ثبت کنم. ۱۲ مهر ۱۳۹۷ – ۱۹:۴۰ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، پنجمین مرحله سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان در مسیر کوهستانی سرعین به تبریز برگزار شد که در پایان این مرحله محمد گنج خانلو از تیم پیشگامان کویر یزد موفق شد پیراهن سبز و امتیازی را به خود اختصاص دهد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ امروز (دوشنبه) دومین مرحله از سیوسومین دوره تور دوچرخهسواری ایران – آذربایجان از مقابل ساختمان شهرداری ارومیه استارت خورد و ورزشکاران، مسافت ۲۱۰ کیلومتری بین دو شهر ارومیه تا جلفا را به رقابت خواهند پرداخت. ۱۲ مهر ۱۳۹۷ – ۱۰:۰۲ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران آذربایجان صبح امروز از شهر سرعین آغاز شد. ۱۳ مهر ۱۳۹۷ – ۰۸:۲۰ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان به میزبانی استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در شش مرحله در حال برگزاری است. ۱۰ مهر ۱۳۹۷ – ۱۵:۵۴ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، مرحله سوم از سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان صبح امروز در مسیر 147.8 کیلومتری منطقه آزاد ارس به تبریز برگزار شد. ۱۲ مهر ۱۳۹۷ – ۱۶:۰۳ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان صبح امروز در مسیر 198.9 کیلومتری سرعین به تبریز آغاز شد.

سومین مرحله از تور دوچرخهسواری ایران-آذربایجان امروز از مسیر جلفا به تبریز استارت خورد. در این مرحله رکابزنان مسیر ۱۹۶ کیلومتری تا سرعین را طی خواهند کرد. در مرحله دوم این تور، دیمتری سوکولوف از تیم ملی روسیه توانست عنوان نخست را از آن خود کند. در مرحله سوم این تور، الکساندر ودووین از تیم ملی روسیه توانست عنوان نخست را از آن خود کند. دیمیتری سوکولوف از تیم ملی روسیه عنوان قهرمانی سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از آن خود کرد. گفتنی است؛ دیمیتری سوکولوف از تیم ملی روسیه، پیراهن طلایی تور را تا این لحظه بر تن دارد و پیراهن های امتیازی و سفید نیز برتن محمد گنج خانلو از تیم پیشگامان کویر یزد است و سعید صفرزاده نیز پیراهن کوهستان را در اختیار دارد. سعید صفرزاده از تیم شهرداری تبریز اول شد و جعفر علیزاده هم تیمیاش نیز بر روی سکوی سوم ایستاد. مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بینالمللی ایران – آذربایجان در حالی به پایان رسید که علیرغم ناکامی تیمهای داخلی در کسب عناوین تیمی، سعید صفرزاده و جعفر علیزاده از شهرداری تبریز در جایگاه اول و دوم بخش کوهستان قرار گرفتند. ۱۱ مهر ۱۳۹۷ – ۱۵:۲۸ استانها آذربایجان شرقی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، مرحله چهارم تور بینالمللی دوچرخهسواری ایران – آذربایجان صبح امروز از پارک ائلگلی تبریز آغاز و در سرعین به پایان رسید.