سئو داخلی چیست؟

اگر تمایل دارید درباره نحوه بهبود SEO بیشتر بدانید، با ایجاد یک طرح بازاریابی محتوا برای بیزینس خود، شروع کنید. برنامه نویسان میتوانند این مشکل را با ایجاد صفحات جداگانه (اغلب صفحات HTML) برای رباتهای جستجو حل کنند، و درعینحال با مدیر وبسایت در مورد چگونگی فهرستبندی محتوای مربوطه، بحث کنند. همسان بودن توضیحات متای صفحات مختلف، برای شما مفید نیست. و شما یک جریان ثابت از ترافیک ارگانیک را از افرادی دریافت می کنید که کلمه کلیدی ایجاد شده را جستجو می کنند. البته بقیهی برچسبها نیز میتوانند کلمه کلیدی یا ترکیبهای بلندتری از آن را در خود داشته باشند.

برای شروع تولید محتوای ارزشمند، ابتدا می بایست فرمت خود را انتخاب نمایید. در اینجا چند ابزار پیش نمایش توضیحات رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای کامل کردن توضیحات متا وب سایت خود استفاده کنید. اگر کسی این عبارت کلیدی را جستجو کرده و هر یک از این عناوین را ببیند، می داند که آنها به درخواست جستجوی وی، مرتبط هستند. استفاده از کلمه کلیدی هدف در همه مکانهای مناسب مانند عنوان اصلی، توضیح متا، آدرس URL، توضیح alt تصاویر و تگ عنوان. برای اینکه بتوان مشخص کرد چه خدماتی برای وب سایت شما و مناسب می باشد و چه بودجه ای را باید برای وب سایت شما در نظر گرفت توسط من و تیم من بصورت تخصصی انجام می شود. و بهینه سازی های خودتون رو به بهترین شکل انجام بدین. دقت کنید که استفاده از تگ next و prev به تازگی از طرف گوگل منسوخ شده اما به دلیل اینکه همه سیستم های مدیریت محتوا هنوز از آن استفاده می کنند، در ادامه برای شما کاربردش را توضیح می دهیم.

تگAlt، اگر به هر دلیلی عکس در سایت نمایش داده نشد متن تگ Alt جایگزین تصویر میشود. در اینجا نیز داشتن برچسب های alt بر روی تصاویر، کاربران و Google را قادر می سازد تا بدانند عکس لود نشده، در مورد چه چیزی بوده است. اگر سایت شما عکس محور است یعنی محتوای سایت شما بیشتر تصاویر هستند، “سئو تصاویر” اهمیت چند برابری پیدا می کند. اگر توضیحات متا محتوای خود را بیشتر از 155 کاراکتر بنویسید، باقی آن در نتایج به کاربر نشان داده نمیشود. این عناوین گسترده یا broad headings، به شما کمک می کنند تا محتوای خود را با ارائه زبانه ها یا tab های کمتر، مرتب نمایید.

یک منو شامل لینک صفحات قبلی است که به کاربران کمک میکند متوجه شود که کجای سایت شما قرار گرفته است. در مورد داده های ساختاریافته مقالات نیز، یک بار تعریف مد نظرتان را وارد وردپرس می کنید. همانطور که در این گزارش مشاهده کردید سئو شامل موارد متعددی از جمله بررسی محتواها، ایندکس گذاری سایت، سرعت بازگذاری و شناسایی و افزودن افزونه های مناسب به سایت می شود. این می تواند شامل تصاویر با کیفیت و واقعی، متون دقیق، توضیحات کافی، تگ های متای مناسب باشد. با لینکسازی داخلی به کاربران اجازه میدهید که به بخشهای مختلف سایت دسترسی داشته باشد و موضوعات یا پستهای داخل سایت را سریعتر پیدا کنند.

آنهایی که در صفحه اول گوگل هستند نیز، شامل ده نتیجه مختلف میشوند و افراد اغلب روی نتایج اول تا سوم از همان صفحه اول کیلیک میکنند. هنگامی که کاربران به صفحاتی مراجعه میکنند که دیگر آن صفحه در سایت وجود ندارد با خطای ۴۰۴ مواجه میشوند. اگر افراد از وبسایت شما لذت ببرند، به احتمال زیاد مدت بیشتری در آنجا خواهند ماند، که از این مفهوم با عنوان dwell time یا زمان سکونت یاد می شود. برای سایتهایی که موقعیت مکانی اهمیت دارد، مانند وبسایت دندان پزشکان نتایج نمایش دادهشده بر اساس موقعیت کاربران، متفاوت خواهد بود. این ابزار، هر پست رقیب را بر اساس محبوبیت رسانه های اجتماعی رتبه بندی می کنند بنابراین می توانید ببینید که چه نوع محتوایی باید تولید کنید تا آن ها را شکست دهید. دسته بندی های سایت را ارزیابی کنید. وقتی می گوییم نویگیشن خود را می بایست تنظیم کنید، یعنی باید از عناوین دسته بندی گسترده به جای عنوان های فوق العاده دقیق، استفاده نمایید. برای این منظور می توانید با ایجاد یک دسته گسترده با نام خدمات یا سرویس ها، کار را شروع کنید.

می توانیم کارهای مقدماتی را با تغییراتی در چیدمان مشاهده کنیم، موتورها بیرون می روند و تلاش آن ها به جای پاسخ به سوالات، پاسخ به اهداف است. رپورتاژ آگهی بگیرید یا در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید. انتشار رپورتاژ آگهی یکی از تکنیک های سئو خارجی سایت است که یک تبلیغ اینترنتی غیر مستقیم محسوب میشود و هدف آن شناساندن برند شما به گروهی از کاربران و معرفی شماست. علاوه بر آن، بهینه سازی تگ های عنوان، به شما کمک می کند تا آگهی های مرتبط تری را به صفحه بیزینس خود هدایت کنید. منظور ما از لینک های داخلی لینکی است که در سایت وجود دارد و به صفحه دیگری از سایت خودمان هدایت می شود. البته استفاده از ورژن های رایگان آنها چیزی را عوض نمی کند، چرا که تقریبا مواردی به شما ارائه می دهند که اکثر طراحان سایت، از آنها باخبرند. هنگام نوشتن مقالات خود سریع باشید و هنگام بهینه سازی آنها حتی سریعتر باشید! لینک های مذکور، به راهنمایی مخاطبان شما به صفحات دیگر کمک می کنند و حتی می توانند آنها را به سمت یادگیری چیزی جدید، سوق دهند.

اما سئو seo چه اهمیتی برای کسب و کار ما دارد؟ تحقیق و ادغام کلمات کلیدی دو مولفه اساسی در SEO هستند. در سپتامبر 2009، گوگل اعلام کرد که متن در توضیحات متا و کلمات کلیدی متا در الگوریتم های رتبه بندی آن برای جستجو نقشی ندارد. همانطور که پیشتر گفتیم تحقیق کلمات کلیدی، یکی از مولفه های اصلی برای کمک به شما در رنکینگ بهتر نتایج سرچ هاست. اگر تایم لود شدن طولانی شود، کاربران سایت شما را ترک کرده و به جای آن از سایت های رقیب بازدید خواهند کرد. سرعت لود رابطه مستقیمی با رضایت کاربر دارد. می توانید از سایر مقالات بعنوان لینک در مقاله خود استفاده کنید تا روابطتتان با سایت های مختلف افزایش یابد و آن ها نیز از لینک مقالات شما در سایت خود استفاده می کنند.

به همین دلیل امکانات بصری یا ویژوال ها، برای کاربران بسیار خوشایند بوده و با نگاهی اجمالی به آنها، لذت و سود کافی را می برند. با استفاده از این ویژگی می توانید خطوط کلی محتوا را با کلمات کلیدی درستی که قصد هدفگذاری دارید، برای استفاده در پاراگراف ها و سایر مکان ها تولید کنید. آنچه این افزونه را از نظر قیمت از سایر محصولات متمایز میکند، ویژگی منحصر به فرد کشف و ارائه کلمات کلیدی برای محتوای شما از طریق ابزار Google’s suggestion است. برای این که تولید محتوای متنی مناسبی داشته باشید یا بهینه سازی را درست انجام دهید یا با یکی از تیم های تخصصی دیجیتال مارکتینگ هم قرارداد ببندید و این تیم ها هم هزینه ای برای تبلیغات پولی و سایر خدمات خودشان دریافت می کنند. اگر تجربه بهبود بخشیدن به تایم بارگیری وبسایت را ندارید، می توانید به سرویس های مرتبط با سرعت پیج، توسط یک شرکت دیجیتال مارکتینگ اعتماد کنید. بهتر بگم: هرچقر کاربر با یک نتیجه در گوگل ارتباط بیشتر برقرار کند. اگر می خواهید از یک تصویر WebP، به منظور دیگری استفاده کنید. ضمناً وقتی بحث سئو درمیان است، این امر شامل تمامی انواع محتوا از تصویر و ویدیو گرفته تا متن و صوت است و برای یادگیری آن باید یا در دوره جامع سئو دارالفنون شرکت کرده و یا در یک دوره تولید محتوا شرکت کنید.

بالا بودن سرعت وبسایت و داشتن یک UX خوب نقش بسیار مهمی در بازخورد مثبت صفحات محصولات دارد. با توجه به میزان بالای حجم اخبار منتشر شده، سرعت خزیدن گوگل بر روی سایت تاثیر بسیار مهمی را در بیشتر دیده شدن مطالب دارد. به گونهای که کاربر با ورود به سایت شما بتواند به آسانی به مطالب دست پیدا کند. در متنها، ارائهی لینکهای بدون کاربرد، وادار کردن کاربران به کلیک و کارهایی از این دست بود. برای مشخص کردن اهمیت تیترهای موجود در محتوای سایت میتوانید از تگهای تیتر استفاده کنید که از H1 تا H6 نامگذاری می شوند. برای اینکه بتوانید در این راستا نتیجه رضایت بخشی را مشاهده کنید، لازم است تا از نکات ریز و درشت حوزه سئو و بهینه سازی مطلع شوید. این روش از بعضی از قوانین گوگل پیروی میکند و بعضی دیگر نه. یک فایل شامل کدهای XML است که در ریشهی هاست وبسایت شما قرار میگیرد و آدرس صفحات وبسایت شما را به موتورهای جستجو معرفی میکند.

در واقع این بعد مربوط به ویژگی های فنی و برخی از سایر ویژگی های داخلی یک سایت است که می تواند در روند رتبه گیری وب سایت تاثیرگذار باشد. این به معنای تغییر و بهینه سازی معماری یک سایت و تنظیم بهتر محتوای سایت برای اهداف سئو است. بالای 60٪ از بازاریابان بر این باورند که مهمترین فاکتور مارکتینگ، بهبود SEO و افزایش حضور ارگانیک است. برای بهینه سازی برچسب های عنوان، ابتدا با یکپارچه سازی مهمترین کلمه کلیدی خود در عنوان، کار را استارت بزنید. چرا که در روش بلک هت شما با دور زدن استانداردهای گوگل سئو میگیرید و در صورتی که رباتهای گوگل متوجه این موضوع شوند، صفحه شما را غیر معتبر شناخته و حتی ممکن است شما را جریمه کنند.

اگر برای وبسایت خود محتوا سفارش دهید، برای بررسی اینکه آیا این محتوا منحصربهفرد است یا خیر، از ابزار Copyscape استفاده کنید. آیا سایت شما در صفحه اول جستجو قرار دارد یا رقیبانتان؟ اما در عوض زمانی که جایگاه واقعی سایت را در نتایج جستجو بدست آوردید گوگل به شما اعتماد کرده و جایگاه خود را به راحتی از دست نمیدهید. بنابراین اگر به این موضوع رسیدگی نکنید، می بایست پذیرای ریسک از دست دادن ترافیک بیزینس خود باشید. پس باز هم به این نکته روشن و مبرم توجه کنید که شما می بایست کلمات کلیدی مناسب با محتوای بیزینس خود را تهیه نمایید، تا بتوانید ترافیک مربوطه را جذب کنید. در این مقاله سعی شده شما را با مفاهیم اصلی فرایند سئو آشنا کنیم. سه مفهوم اساسی در تاثیر اسکیما بر سئو وجود دارد که در این مطلب درباره ریچ اسنیپت ها، گراف دانش و تنظیمات اسکیما در افزونه رنک مث صحبت می کنیم. اگر شما دانش تخصصی کدنویسی ندارید، ممکن است اجرای آموزشهای این دوره برای شما زمانبر و حتی غیرممکن باشد. فرایند سئو کلاه سفید زمانبر بوده و در دراز مدت منجر به افزایش رتبه سایت میشود. همان طور که شما برای رسیدن به رتبههای بالا زمان صرف میکنید، افت رتبه نیز زمانبر است.

دلیل این امر این است که همه موتورهای جستجو یک هدف یکسان دارند: نمایش بهترین و مناسب ترین نتایج به کاربران خود. تصور کنید که شما یک شرکت لوله کشی هستید و می بینید که بسیاری از افراد به دنبال ایده های طراحی وبسایت و پرتال هستند. توصیه مهم در این مبحث اینست که لینک های داخلی را با استفاده از جاوا اسکریپت به کلیک کاربران وابسته نکنید. حال شما قادرید که با استفاده از این تگ پرکاربرد به گوگل دستور دهید که به جای اینکه خودت ترجیح دهی کدام آدرس URL اصلی است، به حرف من گوش کن. قسمتهای URL Inspection و Mobile-Friendly Test در این زمینه به شما کمک خواهند کرد. فارغ از اینکه سایتتان را از چه روشی به کاربران موبایل عرضه میکنید، بهتر است که حداقل یک بار تست mobile-friendly testing tool را روی سایتتان اجرا کنید تا مطمئن شوید همه چیز به طور مناسب و طبق استاندارد انجام شده است. همانطور که در بالا ذکر شد سئو یک پروژه یک باره نیست بلکه یک چارچوب با قوانین و فرایندهایی است که لازمه موفقیت در آن تلاش، زمان و از همه مهمتر صبر است. اگر محتوایی که تولید میکنید با کیفیت باشد و آنرا در شبکههای اجتماعی به اشتراک بگذارید این کار باعث بازنشر محتوا توسط کاربران و افزایش بازدید سایت و افزایش درآمد می شود.

با قرار دادن یک سرویس ورکر در کد های جاوا اسکریپت، ابتدا مرورگر آن را نصب می کند. ما این نوید را به شما می دهیم که کلیه تعرفهها پایینتر از سایر مؤسسات فعال در زمینه دیتا انتری هستند و با ثبت سفارش حجیم، تخفیف بسیار خوبی نیز خواهید گرفت. اگر الگوریتم گوگل تغییر نکند یا سایر رقبا استراتژی سئوی خود را تغییر ندهند، پایین آوردن شما از نتایج جستجو آسان نیست. سه نوع سئو وجود دارد که برای کامل کردن استراتژی سئوی سایت به آن نیاز دارید: سئوی داخلی، سئوی فنی و سئو خارجی. اما سئو کردن سایت مزایای دیگری نیز دارد. سئو به مجموعه اقداماتی گفته میشود که برای افزایش کمیت و کیفیت ترافیک ورودی وبسایت از طریق جستجوی ارگانیک موتورهای جستجو صورت میگیرد که افزایش بازدید سایت را به دنبال دارد. سئو بلک هت یا کلاه سیاه، به مجموعه ای از تاکتیکهایی گفته میشود که به نوعی از نظر گوگل غیر قانونی محسوب میشود. سئو گری هت یا کلاه خاکستری هم مانند روشهای سئو کلاه سیاه، به نوعی به دور زدن قوانین بهینه سازی موتور جستجوی گوگل پرداخته و از این طریق رتبه سایت شما را بالا میآورد.

در ادامه مطلب، هر یک از این مواردی که گفته شد، به صورت مفصلتر توضیح داده میشوند. سئو داخلی شامل استراتژیهایی برای بهینهسازی صفحات داخلی در یک وبسایت است. گوگل بر اساس چه معیاری ترتیب صفحات نمایش داده شده را مشخص میکند؟ استفاده از تکنیکهای درست و اصولی سئو که بر اساس شرایط و قوانین موتورهای جستجو صورت میگیرد را سئو کلاه سفید می گویند. اصطلاحاتی مثل سئو کردن سایت، بهبود سئو، افزایش سئو سایت و سئوسازی عباراتی هستند که کاربران فارسی زبان برای جستجو درباره سئو استفاده میکنند. این ابزار زبان فارسی را پشتیبانی می کند و کاملا رایگان می باشد. مثلا سایت هایی که دوره های رایگان کوتاه مدت برگزار میکنند یا ویدیوهای یوتیوب.

سئو، SEO یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، یک سری فعالیت است که در داخل و خارج از سایت انجام میدهیم تا وب سایتمان روی کلمات مختلف به صفحه اول گوگل برسد! Mobile-first یک فلسفه طراحی است که آینده نگری را برای وضعیت آینده در مورد نحوه استفاده ما به عنوان یک جامعه از اینترنت در بر می گیرد. اگر کسب و کار شما به صورت سنتی می باشد و شما هنوز در اینترنت سهمی برای ارائه و فروش محصولات و خدمات خود ندارید باید سریعا اقدام به طراحی سایت و تبلیغات در اینترنت نمایید تا به سود بیشتری دست بیابید.

اگر چه شما بر روی off-page SEO کنترلی ندارید باز هم میتوان تلاشهایی داشت تا این موارد در جهت مورد علاقه ما اثر گذار باشند. ما برای پروژه سئو سایت شما چه کاری انجام می دهیم؟ راههای زیادی برای ساخت بک لینک وجود دارد اما در هنگام ساخت بکلینک، باید بسیار محتاط باشید زیرا اگر این کار را به صورت درست و اصولی انجام ندهید ممکن است سایت توسط گوگل جریمه شود. افزایش سرعت سایت یکی از زیر شاخههای سئو تکنیکال میباشد که بیشتر به زیر ساخت سایت شما مرتبط است. شما می توانید در سئو سایت محله، شهر، ایالت یا حتی کشور خاصی را با استفاده از یک کلمه کلیدی جغرافیایی هدف قرار دهید. برچسب عنوان در هر صفحه به موتورهای جستجو میگوید که صفحه شما درباره چه چیزی است پس عنوانی که انتخاب میکنید باید مرتبط با محتوای صفحه باشد.

این روش که به عنوان یک روش غیر اخلاقی در بهینه سازی سایتها برای موتورهای جستجو شناخته شده است، ریسک انجام بالایی دارد. چراکه سئو سایت در ارتباط مستقیم با ترافیک ورودی سایت شماست و نتیجه انجام سئو؛ داشتن کاربران زیاد، توسعه و پیشرفت سایت است. و با خرید لینک ، بک لینک های وب سایت را افزایش میدهند و در رفتار گوگل و موتور های جستجو تغییراتی ایجاد میکنند . در صورت نیاز به دقت بیشتر می توانید اقدام به خرید نسخه پرمیوم آن کنید. اگر رتبه اول تا سوم را در نتایج داشته باشید، به مشتریانتان نشان دادهاید که از بازیگران اصلی صنعت هستید. همان طور که در تصویر آمدهاست، در موتور جستجوی گوگل، نرخ کلیک رتبه های اول تا سوم نتایج جستجو، به ترتیب ۳۱.۷۳٪، ۲۴.۷۱٪ و ۱۸.۶۶٪ که حدود ۷۵ درصد کل نرخ کلیک صفحه اول است.

هدف نهایی از بهینه سازی وب سایت افزایش درآمد است و این افزایش درآمد زمانی اتفاق می افتد که بازدید کنندگان به شما اعتماد کنند. چطور می شود که این اتفاق می افتد؟ حال اگر حجم و تعداد این فایل های پیوست زیاد باشد به نطرتان چه اتفاقی می افتد! اما در نسخه های جدید این ویژگی بسیار خوب به آن اضافه شد تا کاربرانی که از دارای بودن قوانین کپی رایت تصاویر اطلاع ندارند، از این تصاویر استفاده نکنند. اولین گام در سئو بررسی ویژگی های خود سایت است. وب سایت های خبری از مزایایی همچون جریان مداوم محتوای جدید و ویژگی های خاص گوگل مانند Top Stories برخوردارند .

اگر شما ترافیک سایر موتورهای جستجو محبوب (مانند بینگ، یاهو و یوتیوب) را نیز اضافه کنید، همان طور که در تصویر میبینید، 70.6٪ کل ترافیک از موتورهای جستجو سرچشمه میگیرد و باقی ترافیک وب، از منابعی مانند شبکههای اجتماعی و ایمیلها میآید. منظور از لینک های خارجی، لینک هاییست که به سایر سایت ها داده می شوند. گوگل حروف بزرگ و کوچک را به عنوان آدرس های متفاوت در نظر میگیرد. برای نشان دادن نتیجه بهتر در موتورهای جستجو باید بدانیم موتورهای جستجو مانند گوگل هوشمندتر شدهاند، اما هنوز به کمک ما نیاز دارند. استفاده از تکنیکهای غیر قانونی و مخالف قوانین موتورهای جستجو در جهت رتبه بندی سریع سایت در موتورهای جستجو را سئو کلاه سیاه میگویند. سئوی تکنیکال به بهبود جنبههای فنی یک سایت به منظور افزایش رتبه صفحات در موتورهای جستجو گفته میشود. شما کنترل کامل روی این عناصرها دارید و می توانید برای بهبود این عوامل در طول زمان با استفاده از بهترین شیوههای بهینه سازی، یک وب سایت عالی ایجاد کنید. هر زمان کسی از وبسایت شما بازدید می کند، در حقیقت می بایست تجربه مثبتی داشته و با محتوای سایت شما ارتباط خوبی برقرار نماید.

سئو کردن سایت از این طریق نسبت به روش بلک هت از ریسک کمتری برخوردار است اما با این حال، همچنان در صورت گیر افتادن توسط رباتهای گوگل جریمه خواهید شد. اونجا هم حتماً از توی سئو کردن تصویر­ها هم از اون کلمات کلیدی مترادف و همچنین کلمات کلیدی LSI هم استفاده کنید. انتخاب صحیح کلمات کلیدی باعث افزایش ترافیک سایت، افزایش اعتبار صفحه، افزایش اعتبار دامنه و افزایش فروش سایت خواهد شد. اگر مایل هستید در نتایج جستجوی مرتبط برای کلمات کلیدی خاص، رتبه بندی شوید، باید آنها را به شیوه ای صحیح و بطور طبیعی در محتوای وبسایت خود به کار ببرید. در حال حاضر هیچ یک از ابزارهای فارسی و حتی عمده ابزارهای بین المللی بررسی سئو سایت، قادر به تجزیه و تحلیل جامع و صحیح این دسته از سایت ها نمی باشند. این فرایند می تواند به عنوان یکی بهبود دهی بر روی وب سایتی قدیمی پیاده سازی شده و یا منجر به ساخت یک وب سایت جدید شود.

در واقع اولین نکته موثر در سئو صفحات وب سایت شما نرخ کلیک یا CTR کاربران می باشد. توضیحات متا در واقع توصیفی است که مخاطبان قبل از کلیک بر روی وبسایت شما، آن را مشاهده می کنند. برای مثال یک وبسایت با موضوع موسیقی می تواند با تولید محتوای مناسب (مقاله، ویدیو آموزشی و…) از طریق گوگل بازدید جذب کند و در نهایت این بازدید کنندگان را به مشتریانی برای محصول یا خدمت خود تبدیل کند. با اين حال افرادي هستند که با داشتن تجربه زيادي در سئو توانسته اند برخي مفاهيم و اصول سئو را به افراد زيادي آموزش دهند. آموزش کاربردی سئو تکنیکال در آموزشگاه آریا تهران به صورت مجازی و حضوری برگزار میشود و شما میتوانید صفر تا صد سئو تکنیکال از حضور برترین سئوکاران تهران یاد بگیرید.

به بیان سادهتر سئو و حضور در نتایج موتورهای جستجو و گوگل بهترین ویترین برای نمایش محتوای ما به مخاطبان است. ایجاد تجربه کاربری به موتورهای جستجو کمک میکند تا سایت را با کیفیتتر ببینند و آن را بهتر درک کند. با سرعت بارگذاری سریع برای وب سایت خود، احتمالاً رتبه بالاتری در گوگل خواهید داشت. ایجاد یک سایت خبری نیاز به هزینه هنگفتی دارد و در صورت اشتباه در مسیر تولید محتوا مطمئنا با شکست روبرو خواهید شد. یکپارچه سازی با شبکه های اجتماعی: افزونه Yoast SEO به این قابلیت مجهز است که Facebook OpenGraph سایت شما را بسازد تا بتوانید شبکه های اجتماعی را به سئو وصل کنید. دقیقا با همان دیدگاهی که در بخش قبلی گفته شد، گوگل علاقه دارد از سایت شما به عنوان یک وب سایت معتبر در شبکه های اجتماعی یا همان سوشیال مدیاها هم صحبت شود. صاحبین این سایت ها و کسب و کارها، با کسب سهم بیشتری از کاربران اینترنتی، درآمد بیشتری نسبت به رقبای خود کسب میکنند.

آشنایی با مفاهیم و کلیات سئو پیش نیاز اصلی شما برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ و سئو است. خدمات codoseo نه تنها به طراحی و تولید وبسایت بلکه به طراحی پورتال و طراحی اپلیکیشن موبایل نیز گسترش یافته است تا تمامی نیازهای شما عزیزان را پساخگو باشیم، همچنین طیف دیگری از نیازهای کسب و کار را می توان سئو سایت، سئو اپلیکیشن و تولید محتوا و در نهایت دیجیتال مارکتینگ که موجب به افزایش فروش محصولات و خدمات شما می باشد دانست که باعث افتخار و سربلندی ماست که با بسیاری از برندها و شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی در این زمینه فعالیت کرده ایم. اگر می خواهید بدانید چگونه اصول سئو را در وبسایت خود اعمال کنید، با بهبود تجربه کاربر شروع کنید. برای مثال شما با keywords هایی که می توانند ترافیک قابل قبولی برای وبسایت ایجاد کنند، friendly سازی وبسایت برای موتورهای جستجو، مارکتینگ سرویس های یونیک وبسایت و البته لینک سازی، آشنا خواهید شد. گام نهایی و تکمیل کننده هر پروژه سئو conversion rate optimization یا بهینه سازی نرخ تبدیل است که با نام (CRO) نیز شناخته می شود و جزو مسائل مرتبط با دیجیتال مارکتینگ می باشد. در واقع، در این روش شما با تخریب سئو سایتهای دیگر، سئو سایت خود را بالا میکشید.

در هنگام ساخت بک لینک تعداد و کیفیت لینکهایی که به سایت شما اشاره دارد بسیار اهمیت دارد. “سئوی کلاه سیاه” به تکنیکها و استراتژیهایی اشاره دارد که سعی در فریب موتورهای جستجو دارند. بک لینکها یکی از موثرترین راههایی است که می تواند رتبهبندی سایت را در موتورهای جستجو تحت تاثیر قرار دهد. سرعت سایت یکی از معیارهای مهم و تاثیر گذار در رتبهبندی سایتها میباشد که گوگل به آن توجه زیادی دارد. این نه تنها به معنای UX بهتر است ( که بخشی از الگوریتم رتبهبندی گوگل هست )، بلکه مشکلات مربوط به خزیدن و سرعت را که بر روی سئو تاثیر زیادی دارد را نیز حذف میکند. قبل از شروع هر گونه فعالیتی در زمینه سئو و بهینه سایت، باید بدانیم وضعیت کنونی سایت در در چه شرایطی است و مشکلات اصلی آن کدام اند. همچنین میتوانید از فرم نگار گوگل و نظر سنجیهای رسانههای اجتماعی استفاده کنید تا از مخاطبین خود سوال کنید که مطالب منتشر شده شما را تا چه حد دوست دارند و چه پیشنهادهایی برای بهتر شدن انها دارند. همچنین نتایج نمایش داده شده برحسب جستجوهای پیشین کاربر و انتخابهای او نیز متفاوت است.

اولین روش که به عنوان روش استاندارد و ایمن سئو کردن سایت شناخته شده روش سئو کلاه سفید یا وایت هت سئو در اصفهان است. یکی از بهترین تکنیک ها برای افزایش رتبه سایت بوکمارک کردن است. این کار به شما کمک میکند رتبه بالاتری داشته باشید و ترافیک بیشتری را جذب کنید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و نکات خوبی برای بهینه سازی و سئو تصاویر سایت خود در گوگل یاد گرفته باشید. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. من قصد دارم نکات ظریف را برای React بررسی کنم که برای سئو باید در نظر داشته باشید. در جلسه بعدی راجع به الگوریتمها گوگل صحبت خواهیم کرد. برای این کار و به دست آوردن نتایج درست از الگوریتمها استفاده میشود. کسی دقیقاً نمیداند که این الگوریتمها چگونه کار میکنند، اما با سرنخهایی که گوگل به ما داده است میتوان نتایج خوبی گرفت.