سیم آرماتور قیمت سیم آرماتور بندی 1 5 و 2.5 مرکزآهن | foulka

چنانچه نیازمند راهنمایی و مشاوره در خصوص خرید مفتول سیاه آرماتوربندی  هستید می‌توانید از طریق شماره تماس با کارشناسان مجموعه حصار آنلاین تماس حاصل فرمایید. سپس داخل کوره های مخصوص آنیل در حرارت 800 تا 900 درجه سانتی‌گراد و شرایط خلا پخته می‌شوند. پس از آن در مرحله سرد شدن به آهستگی به دمای اولیه خود باز می گردند. در این فرآیند، مفتول سیاه ماهیت شیمیایی خود را حفظ کرده ولی از نظر خواص مکانیکی و فیزیکی، به مفتولی نرم و انعطاف پذیرتر نسبت به مفتول سخت صنعتی تبدیل شده است.

سیم، مفتول آرماتوربندی

هزینه‏ ارسال بار  با توجه به  شرایط سفارش (وزن و طول بار) ، شهر و محل تحویل و نوع وسیله حمل، متفاوت است و به وسیله کارشناسان فروش به آگاهی مشتری می‏‌رسد. نوع فابریک نیز به دلیل فرآیندهای طولانی کشش و نازک سازی آن ها و استفاده از متریال باکیفیت قیمت بالاتری دارند. آرماتوربند برای مهار میلگردها میتواند سیم ها را به ۴ روش گره بزند که هر کدام از آن ها مصارف مختص خود را دارند. حال برای اینکه بدانید این سیم مفتول از چه جنسی است؟ چه ویژگی هایی دارد و کاربردهای آن در صنعت چیست باید ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید.

عوامل موثر در قیمت سیم مفتول آرماتور بندی چیست؟

قیمت مفتول سیاه به انواع این محصول بستگی دارد که برای خرید باید آن‌ها را صنایع مفتولی فولکا در نظر گرفت. از آنجایی که قیمت سیم مفتولی سیاه در طول روز و یا هفته با نوساناتی همراه است؛ اطلاع از قیمت روز سیم مفتولی سیاه، برای افراد اهمیت زیادی دارد. 1) فروش آنلاین (خرید به صورت آنلاین همان لحظه) شما می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن و صفحه سیم مفتولی سیاه، با انتخاب سیم مفتولی سیاه مورد نظر، روی دکمه سبز رنگ «خرید» کلیک کنید و فرآیند خرید آنلاین را دنبال کنید. و در نهایت سیم های با ضخامت 1.5 میلیمتر که می توان گفت از پر فروش ترین انواع مفتول ها بوده و در آرماتوربندی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. سیم آرماتور بندی 2.5 میل را می توانید برای قالب بندی خریداری نمائید که در بسته بندی های 15 کیلوگرمی موجود می باشد. سیم آرماتوربندی
تسمه ای درحقیقت محصولی
است که در تولید آن از تسمه های فولادی که عمدتاً از نواربری رول های فولادی جهت
تولید برخی مصنوعات فلزی به دست می آید به عنوان مواد اولیه استفاده میشود.

  • این دستگاه‌ها می‌توانند میلگردهایی با حداقل سایز ۱۰ میلی‌متر تا حداکثر سایز ۳۲ میلی‌متر را به یکدیگر متصل کنند.
  • به عنوان مثال، یک مفتول آرماتوربندی بزرگ طراحی شده توسط گوستاو ایفل، مجسمه آزادی را نگه می‌دارد.
  • نوعی مفتول آرماتوربندی آنیل شده black annealed wire با نام تجاری مفتول پخته شده نیز وجود دارد.
  • به عنوان مثال انواع فابریک از مقاومت بالاتری نسبت به انواع تسمه دارد به این دلیل که فابریک از میلگرد 6.5 میل تولید می شود ولی انواع تسمه را از بازیافت ضایعات ورق می سازند.
  • مفتول آرماتور بندی در این میان نقش نگهدارنده میلگرد ها در آرایش داده شده تا زمان سقف شدن را ایفا می کند ، ضمن آنکه بر استحکام سازه نیز می افزاید .
  • این روش گره زنی که سخت نیست و به سادگی و بدون پیچیدگی انجام میشود، برای سطوح افقی مثل سقف و فنداسیون کاربرد دارد و برای گره زدن و شکل دادن یک صفحه ی بتنی روی میلگردهای افقی و عمودی که نسبت به یکدیگر زاویه قائمه دارند مناسب است.

این مرحله باید با مدت زمان معین و دقیقا تا دمای 900 درجه انجام شود چرا که کیفیت بالای مفتول به دقت این مرحله بستگی دارد . مفتول سیاه 1.5 میلی‌متر نرم سیم آرماتوربندی و ضخامت 2.5  میلی‌متر را سیم قالب‌بندی یا نجاری می‌گویند. قیمت سیم آرماتوربندی بنابر قطر سیم متفاوت است و برای خرید مفتول سیاه باید به کاربرد و مشخصات آن توجه کرد. سیم آرماتوربندی فابریک نوعی سیم مفتول سیاه آنیل‌شده است که از کشش میلگرد ساده کلاف 6 تا 8 میلیمتری تا ضخامت دلخواه 1.2 میلیمتر تا 4 میلیمتر تولید می‌شود و بصورت کلاف سلفون‌پیچ شده و در بازار آهن عرضه و فروش می‌گردد. لازم است یادآور شویم که سیم آرماتوربندی اصولا مفتول سیاه 1.5 میلیمتر و بسیار نرم و انعطاف‌پذیر است. در بازار بیشتر منظور از مفتول آرماتوربندی ، مفتول 1.5 نرم است ولی این محصول در بازه 1.5 الی 4 میلی متر عرضه می شود که هر قطر آن برای کار خاصی مناسب است .

سیم آرماتور قیمت سیم آرماتور بندی 1 5 و 2.5 مرکزآهن | foulka

در ابتدا میلگرد ساده با ضخامت 6.5 میلی‌متر می‌بایست تحت کشش قرار گیرد. این کشش تحت انجام عملیات نورد، انجام شده و میلگردی با قطر زیاد را به سیم مفتول نازک تبدیل می‌کند. پس از کشش و کاهش ضخامت میلگرد، محصول سیم آرماتوربندی با ضخامت 1.5 میلی‌متر تولید شده و به صورت کلاف بسته‌بندی می‌شود. جهت تولید مفتول آرماتوربندی از فولاد گالوانیزه نشده استفاده می‌کنند و با توجه به وجود آلیاژ‌های نیکل، کروم، منگنز و… علاوه بر آهن و کربن که عناصر تشکیل دهنده اصلی فولاد می‌باشند، این سیم مفتول دارای خاصیت انعطاف‌پذیری و نرمی مناسبی است. به لحاظ روش ساخت، این سیم مفتول را به دو گروه فابریک و تسمه دسته‌بندی می‌کنند.

انواع گره سیم آرماتوربندی