شارژر لپ تاپ خرید عمده آداپتور لپتاپ فروشگاه اینترنتی همکار عمده-شارژر لپتاپ مستر جانبی

در نمایشگاه CES معمولاً گجت‌های عجیب‌وغریبی نمایش داده می‌شوند و حالا لنوو پیش از شروع CES 2023، این روند را با Go Desk Station with Webcam آغاز کرده است. این چراغ مطالعه برای کسانی طراحی شده است که فضای میز یا کار محدودی دارند و به‌عنوان یک وب‌کم، نور قابل‌تنظیم، شارژر بی‌سیم Qi و یک هاب عمل می‌کند. دولت هند اعلام کرد گروهی تشکیل می‌شود تا به بررسی انجام پذیر بودن استفاده از پورت شارژ یکسان برای دستگاههای پوشیدنی مانند ایرفون و ساعت هوشمند بپردازد. همواره از آداپتور مخصوص لپ تاپ خود برای شارژ استفاده کنید.

استقبال باشکوه از بازیکنان مراکش

هنگامی که لپ تاپ خود را به شارژر وصل می کنید، چراغ نشانگر LED روشن و صفحه نمایش کمی پرنور شارژر لپ تاپ ایسر 19v 3.42 a تر می شود. هر دستگاهی (تلفن هوشمند، تبلت یا لپ تاپ) شارژر مخصوص خود را دارد. اما، در مواقعی ممکن است برای شارژ دستگاه خود از شارژر متفرقه ا… دقت داشته باشید که اتصال این پایه ها باید بطور همزمان صورت گیرد. اگر عدد نمایش داده شده همان 19 ولت یا بیشتر بود، نشان از سلامت شارژر است و لپ تاپ دچار مشکل شده است. این آداپتورها جریان برق AC را از پریز‌های برق خانگی به جریان برق DC که مورد استفاده‌ی اکثر لوازم برقی خانگی است تبدیل می‌کنند.

  • برای خرید محصول اورجینال می‌توانید به سراغ فروشگاه‌های آنلاین معتبر بروید که لوازم جانبی اصل را عرضه می‌کنند.
  • ایجاد مشکل در هر کدام از بخش های لپ تاپ باعث ایجاد مشکلات زیادی برای ما می شود و انجام آن دسته از کارهای ما که با استفاده از لپ تاپ صورت می گیرد را برهم می زند.
  • برخی از خطاها تنها زمانی رخ می‌دهند که شما با بی دقتی هر چیزی را از اینترنت دانلود می‌کنید.
  • یا در غیر این صورت، برای عیب یابی صحیح عیب آداپتور با مشکلاتی مواجه خواهید شد.
  • در هر حال در صورت بروز اختلال در این بخش از دستگاه می توانید به مرکز تعمیر لپ تاپ مراجعه کرده و خدمات مرتبط با تعمیرات شارژر لپ تاپ را دریافت نمایید.
باتری‌های لپ تاپ هم مانند سایر لوازم، عمر مفیدی دارند که در صورت از رده خارج شدن و اتمام تاریخ مصرف، دیگر کارایی قبل را نخواهند داشت. در این شرایط، باتری کامل شارژ نمی‌شود و مقدار شارژ آن از یک حدی بالاتر نمی‌روند. اولین دلیلی که باید در صورت شارژ نشدن باتری لپ تاپ مورد بررسی قرار دهیم، معیوب بودن باتری است.

شارژ نکردن لپ تاپ

از این رو پیشنهاد می‌شود در درجه اول از یک محافظ برق به عنوان ابزاری برای جلوگیری از آسیب به شارژر لپ تاپ استفاده کنید. به همین دلیل است که می‌گوییم تعویض شارژر غیر اصلی در بلند مدت به دستگاه و باتری دستگاه شما آسیب می‌رساند. چرا که شارژر مذکور ولتاژ کمتر یا بیشتری نسبت به ولتاژ تعویض شارژر اصلی شما، به دستگاهتان وارد می‌کند و همین باعث آسیب جدی به سیستم شما می‌شود. که شما می توانید با ضرب مقدارهای ولت و آمپر مقدار وات مورد نیاز لپ تاپ ایسوس را هم به دست آورید. این شارژرها، میزان خروجی جریان و ولتاژ مناسب لپ تاپ دارند و فشاری به آن وارد نمی کنند.

تعمیر و تعویض IC لپ تاپ

شارژر لپ تاپ خرید عمده آداپتور لپتاپ فروشگاه اینترنتی همکار عمده-شارژر لپتاپ مستر جانبی در اینجا باید پراپ منفی (که معمولاً مشکی است) را به خروجی منفی شارژر و پراپ مثبت (که معمولاً قرمز است) را به خروجی مثبت شارژر وصل کنید. آسیب رسیدن به سوکت شارژ، لپ تاپ شما را با دردسر های زیادی مواجه خواهد کرد. شرکت لنوو فعالیت خود را به صورت رسمی از سال ۱۹۸۴ شروع کرد.