صرافی کوینکس ، آموزش و مقایسه 🏛️ -ایران ارز دیجیتال

استاپ لیمیت (Stop-Limit): در این بخش محدوده سفارش خود را انتخاب کنید. ترید با Stop-Limit : در منطقه خرید، گزینه Stop-Limit را انتخاب کنید ، قیمت و مقدار را تعیین کنید و سپس برای ثبت سفارش روی گزینهBuy CET کلیک کنید. ولی اگر قیمت خاصی مدنظرتان است ، گزینه Limit را انتخاب کرده و قیمت پیشنهادی خود را وارد کرده و منتظر بمانید تا قیمت ارز با قیمت پیشنهادی شما مچ شده و خریدتان انجام شود. در صرافی کوینکس، معامله گران می توانند با احراز هویت تا سقف یک میلیون دلار در روز برداشت کنند. در این مطلب از راهنمای تبدیل، قرار است قدمبهقدم بیاموزیم چگونه صرافی کوینکس، ارز دیجیتال برداشت کنیم. سرمایه گذاران در این صرافی میتوانند از طریق ویزاکارت و مستر کارت اقدام به پرداخت و انجام تراکنشهای مالی خود نمایند.

کاری که برخی صرافی ها اجازه نمیدهند و حتما باید رقم زیاد یا متوسطی را برای شروع داشته باشید . در تمامی سایت ها امنیت صددرصدی نیست . اینطوری که امنیت تراکنش ها پایین است . در مهر 1398، بنیانگذار در مصاحبه اختصاصی با Golden Finance گفت: کویینکس برای بلاکچین Beachfront تلاش میکند در ماه آبان همان سال اولین تراکنش ها در زنجیره عمومی CoinEx Chain با عملکرد بالا شکل گرفت. با توجه به امنیت سیستم، اگرچه اکثر صرافی ها مکانیزم های کنترل دقیق ایجاد کرده اند، هنوز منافذی وجود دارد و ظرفیت فنی صرافی های کوچک بسیار محدود بوده و آنها را در برابر هک آسیب پذیرمی کند. مزیت هایی همچون احرازهویت آسان ، رابط کاربری چشم نواز ، عرضه و تقاضای بالا که باعث بالارفتن حجم معاملاتی میشود ، تعداد بالای ارزهای دیجیتال(حدود تقریبا ۲۳۳ رمز ارز یا بیشتر ) ، ابزارهای بسیار حرفه ای برای رسم و تحلیل ، نمودارهای دقیق ، کارمزد بسیار پایین ، برداشت سریع و ۲۴ ساعته ، به دور از تحریم ، سرعت بالای پلتفرم و …

کلمه استخر شبیه استخراج است اما در معنای واقعی ارتباطی ندارند که صدالبته ارزهای دیجیتال چنین شباهتی را ممکن کرده اند! رمز ارزهای فراوانی وجود دارند که کاربران میتوانند آنها را انتخاب کنند. این خود به معنای طی کردن مراحل اضافی برای خرید رمز ارز ها است. با استفاده از توکن های CET که در کیف پول خود در صرافی دارید، این هزینه ها با هر معامله به 0.14 درصد کاهش می یابد. کوینکس این روند را تا زمانی ادامه می دهد که مجموع عرضه CET به 3 میلیارد واحد کاهش یابد. همچنین سایت کوینکس از بین ۳۰۷ تا صرافی ثبت شده در سایت معروف کوین مارکت ، رتبه ۴۵ ام را دارد که ماه به ماه با ارتقا و بالارفتن مشتری این رتبه کاهش پیدا کرده و در سالهای آتی از رقبای سرسخت بایننس خواهد شد . برای انتخاب سریع می توان روی یکی از قیمت های سبز رنگ خریداران کلیک نمود.

، ارز دیجیتال برداشت کنیم.

هرچیز دیگر ، چگونه با ادمین های سایت کوینکس در ارتباط صرافی coinex باشم؟ به عبارتی دیگر میتوان گفت: ترید کن و جایزه بگیر! شما میتوانید با هزینه کم حتی شروع کنید و کوینکس این اجازه را به شما میدهد . گرفتن مسترکارد و ویزا کارد هم از طریق اینترنت حتی ممکن است . آموزش کار با صرافی کوینکس همچنین کمک می کند تا شما نحوه تبادل ارز در صرافی کوینکس را بدانید و بدانید که این صرافی از معاملات چه رمزارزهایی پشتیبانی به عمل می آورد و می توانید از آن استفاده کنید. فایل اپلیکیشن را هم می توانید مستقیما از سایت کوینکس دریافت کنید و یا آن را از گوگل پلی دانلود کرده و بر حسب نوع گوشی خود نصب کنید. صرافی CoinEx به ما اجازه می دهد بتوانیم جفت ارز های دیجیتال را به یکدیگر تبدیل کنیم، مثلا وقتی بیت کوین دارید می توانید در کوینکس آن را به تتر تبدیل کنید.

اینطوری که امنیت تراکنش ها پایین است . در این سایت تایید دومرحله ای وجود دارد و امکان ورود به حساب شما ۹۰ درصد غیرممکن است . در صورت تمایل به ثبت نام لطفا “کلیک” کنید و با ورود توسط لینک حساب کاربری کوینکس بسازید و با لینک این سایت 10% در کارمزد تخفیف بگیرید. همچنین پسوردی که میتوانید برای سایت انتخاب کنید باید حاوی کاراکترها و اعداد مختلف و بیش از ۶ کاراکتر باشد که این خود ، فرآیند جلوگیری از هک حساب شما را انجام میدهد . سایر جاهای مختلف آغاز کنید! شما در کوینکس ، امکان استخراج ( ماین کردن خیر ) از استخرهای مختلف را دارید . درواقعیت صرافی کوینکس یکی از انشعابات از همین استخر معروف است .