طرح تولید لباس بچه گانه

از طرفي توليدکنندگان نو پا بايد سعي بسيار بالايي براي ارتباط برقرار کردن با حرفه هاي اين زمينه بکنند تا بتواند فنون توليد و همچنين راز موفقيت آنها را(در صورت رضايت خودشان) ياد بگيرند و از اين طريق با تولیدی لباس مردانه و خريداران ديگر ارتباط موثر کاري ايجاد کنند. نتیجه کارشان هم تولید پوشاکی باکیفیت ایرانی با برند شناخته شده است ولی همه اینها به برنامه کاری مشخص، حمایت، فرهنگ سازی و نظارت همه جانبه نیاز دارد. این حرفه نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد و معمولاً زودبازده نیست. این تولیدکننده باسابقه در مورد حرفه های مورد نیاز می گوید: برش، راسته دوزی، میان دوزی، زیگزال دوز، کش باف کار و یقه کار؛ اینها مهارت هایی است که برای تولید به آنها نیاز پیدا می کنید. دیگری تولید و فروش مستقل است که نیاز به سرمایه گذاری، شناخت بازار و ارتباط با مغازه داران دارد. پارچه های چینی با اینکه ارزان هستند ولی کیفیت لازم را ندارند و به کار تولید لطمه می زنند.

آن هم به خاطر این است که سری دوزی و برش در لباس بچه گانه بیشتر از لباس های بزرگسالان است و کار شما مدام منقطع می شود. وجود دارد که باز اين بستگي به مکان و هدف خريد آنان دارد. از طرفي تولیدی لباس مردانه اين نکته را بايد مدنظر بگيرند که سليقه عامه مردم در انتخاب شلوار مورد نظر يکي است اما بسياري از افرادي هم وجود دارند که تيپ هاي خاصي را مي پسندند که توليداين طرح از شلوار ميتواند جايگاه توليد کنندگان را بالا ببرد و فروش آنان را افزايش دهد. کت هاي مردانه تولیدی لباس مردانه :مردان بسيار زيادي وجود دارند که موظف هستند براي کار هايشان تيپ هاي رسمي بزنند و يا بسياري از افراد علاقه بسياري به تيپ هاي رسمي دارند و حتي در مکان هاي تفريحي و گردشي نيز تيپ خود را حفظ ميکنند. گزارشی از سرمایه گذاری در تولید لباس بچه گانه ، به روز باشید، موفق می شوید.

بهای پارچه ایرانی متری ۱۰ تا ۱۴هزار تومان و خارجی بستگی به نرخ ارز و نوسانات بازار دارد که معمولاً بین ۱۰ تا ۱۸هزار تومان بالا و پایین می شود. تولید پارچه های ایرانی محدود است و معمولاً کیفیت بالایی ندارد. البته پارچه های خوب و با کیفیت بسیار بالا هم موجود است که برای کارهای خیلی شیک و گران قیمت استفاده می شود. مسئله مهم دیگر تهیه پارچه است. در حال حاضر تعرفه های گمرکی بالا رفته و به نسبت آن قیمت پارچه هم افزایش پیدا کرده است. از طرفي بقيهي آقايوني ام که تيپ هاي اسپورت ميپسندد در برخي از مجالس مانند عروسي و يا مهموني و يا مصاحبه کاري و… مدير به تمام کار هاي اجرايي توسط افرادي که در تولیدی لباس مردانه فعاليت ميکنند رسيدگي ميکند و به افراد فعاليتشان را ياد آوري ميکند و از طرفي حواسش به تخلف هاي افراد و از طرفي کم کاري افرادي که در مجموعه فعاليت ميکنند است. شايد علت اين امر آن است که اکثر مردان در مقايسه، با خانوم ها بيشتر در حال رفت و آمد به بيرون از منزل هستند،از سرکار گرفته تا خريد هاي مربوط به خانه و فرزندان و…

زيرا داشتن جيب به مردان براي حمل وسايل مورد نظرشان مانند کيف پول، گوشي و کليد و… هر چند تولید ایرانی در این حوزه بازار گرمی ندارد، اما هستند کارگاه هایی که در این شرایط هم به کار مشغولند. نخ تماما وارداتی است و به صورت دوکی خریداری می شود که بین ۱۰ تا ۱۲هزار تومان قیمت می خورد. پوشاک از جمله کالاهایی است که می توان با سرمایه گذاری اندک و تا ۳۰میلیون تومان تولید کرد. در این صورت در کارگاهی ۵۰ متری با چند چرخ خیاطی هم می توان تولید کرد. در این صورت می توانند نشان تجاری یا برند مشخصی را انتخاب و برای شهرتش تلاش کنند. قاچاق و واردات بی رویه اجناس بنجل چینی همه را در تنگنا قرار داده است. به مرور زمان می توانید کارگاه تان را گسترش دهید و چرخ های دیگری اضافه کنید و کارهای دیگری انجام بدهید. کارگاه باقریان هشت پرسنل دارد. نخ مرغوب تا ۲۰هزار تومان هم قیمت دارد. دلیل این مسئله هم برمی گردد به امکان تولید کارگاهی این کالاها. چرخ های خیاطی در بازار هم به صورت نو و آکبند برای خرید وجود دارد و هم چرخ های کارکرده. از حساب و کتاب هم غافل نشوید تا در ادامه کار به مشکل نخورید.

راه اندازی تولیدی و توزیع لباس از مهم ترین فوت وفن های فعالیت در حرفه خیاطی و زیرشاخه هایش است. هزینه خرید چرخ خیاطی یا کارایی چندگانه از جمله مهم ترین هزینه های شروع کار یک کارگاه در این زمینه است. توليدی پوشاک کنندگان لباس هاي مردانه براي آنکه کارشان بسيار رونق بگيرد بايد نکاتي را رعايت کنند از جمله کيفيت و جنس اجناس خودرا بسيار بالا ببرند تا مغازه داران بتوانند با خيالي راحت از آنان جنس هاي مورد نيازه خودرا را بگيرند و با اطمينان به آنکه اين جنس فروش ميرود اين اجناس را وارد مغازه ي خود کنند از طرفي اگر فردي نيز خواهان تهيه عمده لباس است، با شناخت تولیدی لباس مردانه مورد نظر و معروفيت اين توليدي به، توليد لباس هايي با جنس هاي عالي با خيالي آسوده اقدام به تهيه لباس هاي مورد نظر خود کنند. اگر شما جنس هايتان را با کيفيت و تا حد امکان سعي در ارزان فروشي کنيد شايد در ابتدا با سود هاي خيلي چشم گيري مواجه نشويد اما به مرور زمان مشاهده خواهيد کرد که چه سود هاي عظيمي نصيبتان شده است.

در فصل هاي گرم سال بايد از لباس هاي نخي و خنک و در فصول سرد سال از لباس هاي پشمي وگرم استفاده کنيد تا در محيط کار احساس رضايت کافي نسبت به لباسي که انتخاب کرده ايد داشته باشيد. اصولا آقايان براي تهيه پوشاک از تولیدی لباس مردانه به دو دسته تقسيم مي شوند دسته اي که بسيار به تيپ خود اهميت ميدهند و انتخاب لباس مناسب که فيت بدنشان باشد و از طرفي با استايل و مد نيز هماهنگ باشد برايشان بسيار مهم است و از طرفي آقاياني وجود دارند که تنها لباسي که زننده و جلف نباشد آنها را قانع ميکند. باقریان اضافه می کند: عملکرد تولیدی های پوشاک به دو دسته تقسیم می شود: یکی تولید سفارشی (مزددوزی) است که بازاریابی آن به خودتان مربوط است چون معمولاً این گونه کارها در اندازه زیاد دوخته نمی شود و مربوط به قشر خاصی می شود. هستند که بسيار طرح هاي شلوغ و شادي دارند. امروزه درکشور هاي اروپايي توليد پيراهن هايي با نام هاي پيرهن هاوايي بسيار رو بورس است تا جايي که طرح اين پيرهن ها به داخل کشور ما ور در تولیدی لباس مردانه نيز آمده است اين پيراهن هاي مردانه پيرهن هايي باطرح هاي گل و درخت وآسمان و..

مدير براي بخش هاي مختلف فردي را انتخاب ميکند که تا حد امکان فعاليت هاي مدير را در آن زمينه به خصوص انجام دهد و به صورت تخصصي تر به فعاليت زير مجموعه خود دقت کند تا کار ها به بهترين شکل ممکن انجام شود. بازار هم مشتریانی چند میلیونی دارد و هیچ کسی نیست که بتواند بدون لباس زندگی کند. از طرفي اگر شما مردي هستيد که ساعت هاي زيادي را مشغول کارکردن در محيط هاي سخت و… تولید پوشاک دارای فراز و نشیب های فراوانی بوده و طی چهار، پنج سال اخیر با رکود سنگین دست وپنجه نرم کرده است ولی اگر قصد دارید در این حرفه به فعالیت بپردازید اول باید مهارت کسب کنید و بعد آستین ها را بالا بزنید. تولیدی سپیده تا پنج، شش سال پیش ۲۲ پرسنل داشت ولی هم اکنون با هشت نفر و چهار چرخ فعال روزگار را می گذرانیم. به تن کنند ويا لباس را براي مکان هاي رسمي مانند مهماني هاي خاص و يا کار هاي اداري ميخواهند و سپس با مشخص کردن هدف خود اقدام به تهيه لباس مناسب کنند. آيا ميخواهند لباسي که قصد تهيه آن را دارندرا در خيابان و يا مکان هاي تفريحي و…

شلوار هاي لي براي مکان هاي تفريخي و خريد و گردش هاي دوستانه و خانوادگي بسيار مناسب است. پس هدف خودرا براي خريد لباس مشخص کنيد. بسياري از مردان از رنگ هاي روشن دوري ميکنند و اکثر لباس هاي آنها را رنگ هاي تيره تشکيل داده است. هستيد انتخاب تولیدی لباس مردانه مناسب براي شما بيش از هرچيزي بايد اهميت داشته باشد. براي تهيه لباس براي مردان و زنان تفاوت هاي بسيار فاحشي ديده ميشود. نيز مدنظر گرفته ميشود و افراد سعي در تهيه تولیدی لباس مردانه دارند که همه ي خصوصيات گفته شده راتاحد امکان در خود جاي دهد. هستند که هر کدام از لباس هاي گفته شده براي فصل و در مکان خاصي مناسب است. منسوجات داخلی را بیشتر از اصفهان، یزد و سمنان تهیه می کنیم و بیشتر نیاز ما از وارداتی است که از پاکستان، تایوان و ترکیه وارد می کنیم. الگوها می توانند توسط برشکارها باتجربه از روی یک نمونه لباس کپی شوند و همچنین می توان از الگوهای آماده استفاده کرد یا از طراحان الگو بهره گرفت. مردان داراي لباس هاي متنوعي ازجمله تيشرت، بليز مردانه، شلوار، پليور، سويي شرت،کاپشن، جليقه، باراني و…

قبل از همه این کارها باید جواز کار داشته باشید که می توانید این جواز را پس از طی تشریفات قانونی از اتحادیه صنف پوشاک دریافت سایت turkishclothes کنید. باقریان در مورد تولید و عرضه پوشاک در این حوزه می افزاید: اتحادیه هر کاری جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی که لازم باشد، انجام می دهد و به تولیدکنندگان خرده پا و کوچک توصیه می کند به جای فعالیت به شیوه سنتی و دستی با شیوه های مدرن آشنا شوند و با تلفیق چند کارگاه کوچک، تولیدی بزرگ پوشاک راه اندازی کرده و سرمایه ها را یک جا جمع کنند. رکود و کسادی بازار هر روز بدتر می شود، به شخصه توصیه نمی کنم کسی وارد این صنف شود چون از تولیدکردن پشیمان می شود و دست آخر با ضرر و زیان فراوان تعطیل می کند و می رود. طیف مخاطبان این پوشاک را حتی اگر دانش آموزان ایرانی فرض کنیم بازاری با جمعیت بیش از ۱۳میلیون نفر پیش روی تولیدکنندگان قرار می گیرد. موظف هستند که تيپ رسمي بزنند حتي اگر اين تيپ با معيار هاي موردنظر خودشان يکي نباشد. برای نقش زدن روی لباس می توانید از برچسب های برگردان استفاده کنید که این کار خیلی خوب نیست چون بعد از مدتی و با یکی، دوبار شستن کنده می شود.برای راحتی کار لباس یا پارچه هایی که باید طرح روی آن داشته باشد، به کارگاه هایی تحویل بدهید که کارشان همین است.

در قدم بعدی با افراد قدیمی و فروشنده های صاحب نام ارتباط بگیرید و با افراد بیشتری آشنا شوید چون شما باید علاوه بر کار، بازاریابی هم بکنید. غیر از هزینه مکان، باید ۱۵ تا ۲۵میلیون تومان هزینه کنید. باقریان اصول کاری یک مجموعه را به طور خلاصه بیان می کند: اگر قصد دارید کسب وکاری راه بیندازید باید اصول کاری را یاد بگیرید و رعایت کنید. به طور میانگین این چرخ هایی که برای شروع کار نیاز است بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان عرضه می شوند. شلوار هاي کتان که امروزه جايگاه بسيار ويژه اي را در بين افراد به خصوص جوانان پيدا کرده است که هم جنبه رسمي و هم جنبه اسپورتي و غير رسمي دارد. از جمله اقدامات ديگري که لازم است تولیدی لباس مردانه در خصوص توليد انجام دهند داشتن کادر اجرايي قوي و مديري با کفايت است. از طرفي شما بايد افرادي را استخدام کنيد که کار اين افراد شناساندن شما به خريداران عمده و مغازه داران بزرگ باشد و تبليغات گسترده اي را در اين خصوص انجام دهيد.

شلوار هاي پارچه اي هم که اصولا براي تولیدی لباس مردانه و اداره جات ها و کار هايي با پرستيژ خاص مناسب است از طرفي براي رفتن به مجالسي که رسمي هستند و شما ميخواهيد تيپي رسمي بزنيد شلوار پارچه اي شلواري مناسب است و شما ميتوانيد با بليز هاي مردانه به تنهايي و يا همراه کت آنها را ست کنيد. افراد با توجه به سليقه خود اقدام به تهيه طرح مورد نظر خود ميکنند. پس توليد کنندگان لباس بايد توجه داشته باشند که براي چه گروه سني و با چه سايزهايي دارند لباس تهيه ميکنند. اگر تمایل دارید در بخش لباس های مخصوص کودکان فعالیت کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که دوخت و دوز این گونه پوشاک، زمان بیشتری از شما می گیرد. ضمن اینکه برای دوخت یک لباس کارهای متعددی باید صورت بگیرد تا کالایی آماده فروش و مصرف شود. ضمن اینکه بازار کار تولید پوشاک خود را مورد بررسی قرار داده و راه های فروش یا سفارش را پیدا کنید.

ما خودمان کار تولید و پخش را انجام می دهیم و مشتری های مان را می شناسیم ولی روز به روز کار کسادتر می شود. در کل کار تولیدی لباس مردانه کاري بسيار فرار و سخت است ولي در عين حال اگر کسي پشتکار قوي و ذهني فعال داشته باشد ميتواند به جايگاه هاي بسيار بالايي در اين زمينه دسترسي پيدا کند و سود بسيار بالايي را از فعاليت مجموعه خود کسب کند و همه ي اين موفقيت ها در گرو رعايت کردن نکات گفته شده و کار و تلاش بسيار فراوان است. از طرفي بسياري از کت ها داراي جليقه نيز هستند که جليقه بايد متناسب با رنگ کت و طرح کت ومهم تر از همه اندازه کت تهيه شود تا فردي که اقدام به تهيه کت ميکند بتواند از جليقه آن نيز استفاده کند. اگر در ابتدای مسیر هستید، نخستین حرکت این است که تکلیف تان را با خودتان روشن کنید. و چون توليد لباس هاي خاص کمتر است اگر شما اقدام به توليد اينگونه تولیدی لباس مردانه ها کنيد بسيار بين طرفداران اسن سبک شناخته ميشويد وداز اين طريق مشتريان مخصوص خودرا جذب ميکنيد.

از طرفي هر طرحي خواهان خود را دارد شايد برخي طرح ها کمتر اما باز هم خواهان خودرا دارد. شلوار لي براي تمام فصول مناسب است اما براي زمستان بيشتر لي هاي کلفت و براي زمستان از لي هاي نازک تر استفاده ميشود. و بلعکس اگر هدف تولیدی لباس مردانه ، توليد لباس براي افراد مسن است بايد سعي کنند لباس هايي فاخر و در عين حال مناسب و از طرفي از رنگ هاي مناسب و سنگين براي توليد لباس اين دسته از افراد استفاده کنند. اگر لباس هاي نوجوانانه با سايز هاي کوچک را به قدري خشن توليد کنند که مناسب شخصي با سن بسيار بالا است قطعا موفق در فروش آن لباس ها نيستند. داشتن کادر قوي به توليد کننده کمک ميکند تا با خيالي آسوده به فکر پيشرفت و توسعه دادن کار خود باشد و ديگر دغدغه چگونه انجام شدن کارها را نداشته باشد زيرا از خياط گرفته تا حسابدار مجموعه همگي ميدانند که چه فعاليتي را بايد انجام دهند تا بهترين عملکرد براي پيشرفت مجموعه به حساب بياييد از طرفي وجود مديري با کفايت خالي از لطف نيست و حتي ميشه گفت امري ضروري است. پس در نظر گرفتن نکاتي ريز ميتواند بسيار کمک کننده ي فروش اشخاصي باشد که کار تولیدی لباس مردانه انجام ميدهند.

امکان تولید کارگاهی پوشاک موجب شده تا درصد زیادی از لباس های مورد نیاز کشور در کارگاه های تولیدی دوخته شوند که بنا به حجم تولید، مقدار عرضه، نوع کار تولیدی با هم تفاوت دارند. را داريد تولیدی لباس مردانه هاي راحت مانند تيشرت هاي تخي (درفصل هاي گرم سال) و شلوارلي ميتواند انتخابي مناسب ببراي شما باشد و براي مهماني ها کت و شلوار و جليقه و يا شلوار هاي پارچه اي و کتان با کت تک ميتواند تيپ شمارا زيبا کند. طراحان افرادي هستند که در زمينه طراحي تولیدی لباس مردانه بسيار مهارت داشته و داراي ذهن هاي بسيار خلاقي هستند اين افراد در دانشگاه هاس مخصوص درس طراحي ميخوانند و ميتوانند طرح هايي را به شما اراعه دهند که باعث تمايز شما از ساير توليد کنندگان شود از طرفي خياطان ماهر که در اين زمينه فعاليت داشته و بسيار با تجربه هستند در دوخت تميز و عامه پسند ميتوانند شمارا بسيار ياري کنند پس استخدام اين افراد را جدي بگيريد چون همين افراد موجب برتري شما نسبت به ديگران ميشوند. تولیدی لباس مردانه اما بايد اين را بدانيد که انتخاب رنگ مناسب بسيار مهم است و استفاده از رنگ هاي شاد و روشن براي فصل تابستان بسيار مناسب است و علاوه بر آن که تيپتان جذاب و تابستاني ميشود، رنگ هاي روشن گرماي کمتري رو به خود جذب ميکنند و باعث ميشوند شما احساس رضايت کنيد.

زنان بيشتر به دنبال طرح و پارچه و دوخت زيبا هستند اما مردان اولويتشان راحتي و مناسب بودن و جنس مرغوب پارچه است و سپس طرح و رنگ. تولیدی لباس مردانه اين را بخاطر داشته باشيد بهترين راه براي جذب مشتري در ابتداي کار همين راه است وشما با مرور زمان و ثابت کردن عالي بودن جنس هاي خود ميتوانيد در اين زمينه رشد فراگيري داشته باشيد تا جايي که حتي امتياز ارسال به خارج از ايران را نيز براي خودتان کسب کنيد پس صبور باشيد و دل به کار بدهيد. امروزه علاوه بر راحتي و پوشانندگي بدن، عوامل ديگري نظير جنس مرغوب، مدل زيبا، تنوع محصول، مدروز و… زيرا اقايان بر خلاف خانوم ها که از هر رنگي براي تهيه لباس استفاده ميکنند آنان اين کار را انجام نميدهند،و برخي از رنگ ها در بين آقايان طرفداران بسيار کمي دارد و هر سليقه اي خواهان تهيه آن نيست. در این صورت بر مشکلاتی مانند کم بودن سرمایه، گرانی پارچه و مواد اولیه و هزینه های جانبی فائق می آیند. دانش خود را در زمینه پارچه و مواد اولیه بالا ببرید تا ببینید چه چیزی می خواهید دست مشتری بدهید.