طرح کارت ویزیت پوشاک بچهگانه

۲۱ مورد از شلوارهای محبوب جهان که در ایران و در دنیای مد و فشن پررنگ هستند را برایتان گلچین کرده ایم. ما در این مطلب از مجله تخصصی وقت مد، شما را با ۲۱ مورد از انواع استایل و مدل شلوار زنانه آشنا کرده و خصوصیات هر کدام از آنها را آموزش میدهیم. به همین دلیل است که از نام نجار برای این مدل شلوارها استفاده میشود. شلوار زنانه نجار (carpenter pants women)، ترکیبی از مدل های جین و چینی است. پیراهنهای دوخته شده از پارچه جناغی مناسب محیطهای رسمی و ست رسمی میباشد. ظاهر شیک آن نیز مناسب ست رسمی میباشد. به علاوه شلوارهای جوگر با تیشرت های کوتاه برای داشتن ظاهری اسپورت و یا به همراه یک لباس مجلسی و یا کت سبک برای داشتن استایلی شیک مورد استفاده قرار میگیرند. معمولا در پارچههای پیراهنی راه راه از یک راه سفید به همراه دیگر رنگها استفاده میشود، اما در مواردی دو رنگ غیر سفید به کار برده میشود. قد این شلوارها معمولا کمی زیر مچ پا است.

آنها دارای دکمه های فلزی در جلو و یا کناره های شلوار هستند که مدلی شیک و در عین حال غیر متعارف به آنها بخشیده است. این مدل از شلوارها، دارای تکه های زانو در داخل بودند تا به دوام و چسبندگی در زین کمک کنند. طراحی این شلوارها به دهه های ۷۰ و ۸۰ باز میگردد. یکی از لباس هایی که برای سوارکاری زنان و مردان طراحی و تولید میشوند، شلوار جودپور (Jodhpur pants women) است. آنها در اواخر قرن ۱۸۰۰، توسط ژاکوب دیویس (Jacob Davis) و لوی اشتراوس (Louis Strauss) به عنوان شلوار جین برای مردان تولید شدند. استایل و مدل شلوار زنانه (Pant) زنان و مردان نیز میتواند به دنیا بگوید که چه نوع استایلی دارید، چه نوع شغلی انجام میدهید و اینکه آیا چاق هستید یا لاغر! شلوار گرمکن (Sweat Pants) دخترانه؛ علاوه بر ورزش برای استراحت در منزل، انجام برخی از کارها و حتی برای رفتن به یک غذاخوری فوری با خانواده استفاده میشود.

شما میتوانید از این شلوارها در محیط اداری، رسمی و غیر رسمی و یا بیرون از خانه و مهمانی ها بهره ببرید. شما میتوانید برای زیباتر کردن آنها از یک کمربند ساده و باریک پارچه ای و یا چرم استفاده نمایید. ضخامت کمتر آن نسبت به پارچه آکسفورد کلاسیک به دلیل استفاده از نخ ظریفتر است. برای انتخاب پیراهن، ضخامت و جنس پارچه پیراهنی از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که مشخص کننده میزان کیفیت محصول خریداری شده توسط شماست. در میان انواع پارچه پیراهن تترون، دو نوع آکسفورد و فلورا از محبوبیت ویژهای برخوردار هستند. بسیاری از شلوارها در طول تاریخ و دهه های گذشته وجود داشته اند و سپس از دنیای مد و استایل جدا شده اند. از سال گذشته که بیماری کرونا در جهان فراگیر شد، بسیاری از بانوان و آقایان مجبور به ماندن در خانه و استراحت شدند. در حالی که امروزه کارخانجات ایرانی این پارچه را تولید میکنند، اما در گذشته و برای اولین بار این پارچه از تایلند و با نام تجاری TTI وارد بازار ایران شد. انسجام در بافت، ایستایی پیراهن بافته شده از این پارچه را بالا برده است.

تترون فلورا پارچه خنکی حساب میشود و دلیل آن استفاده از ۳۵ درصد پینه در بافت آن است. پارچه تترون ایرانی یکی از بهترین گزینهها برای پیراهن با دوخت کلاسیک میباشد. برای افراد اسپرت پوش این پارچه یکی از بهترین گزینهها خواهد بود. ۱۰ سبک از بهترین مدل مانتوی تابستانی زنانه! فروشگاه پوشاک بچه گانه، انواع مختلفی از پوشاک بچه گانه از جمله شلوار، پیراهن، تیشرت، بلوز و .. که مناسب پوشش زنانه می باشد را به فروش می گذارد. فروشگاه پوشاک بچه گانه همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه پوشاک بچه گانه تا حدود زیادی مرتفع نماید. اما دختران گاوچران Cowgirl در سراسر جهان هنوز هم از آنها برای مسابقه های اسب سواری و یا سبک گاوچران استفاده مینمایند. همچنین برای محیط های اداری و دفتری این شلوارها به خوبی عمل میکنند و استایل شما را رسمی تر و کلاسیک تر مینمایند. در عرف رایج به این نوع پارچه جین گفته میشود، اما این پارچه نسبت به جین متفاوت است. برای اولین بار این مدل شلوار دامنی (Culottes pants) در فرانسه و در دهه ۱۹۳۰ رایج شد.

این پارچه از نظر ظاهر در میان انواع پارچه پیراهنی شبیهترین پارچه به پوپلین است و برای رسمیت بخشیدن به ظاهر فرد مناسب است. از ویژگیهای این پارچه میتوان به لختی، تنوع در رنگبندی و طراحی بافت چهار خانه آن اشاره کرد. شلوارهای یوگا (Yoga Pants) برای تمرین یوگا طراحی میشوند و به جای یک شلوار معمولی و رنگ و رو رفته به کار میروند. این شلوارها، امروز کمتر پیدا میشوند و به جای آنها ساق شلواری بسیار دیده میشود. این پارچه در رنگ سفید و با بافت کج راه تولید میشود و بسیار خنک و لطیف میباشد. شلوار رکابی از جنس نخی و در رنگ های مختلف وجود دارد. یکی از انواع لباسهای زنانه که قطعا در کمد لباس هر خانمی دیده میشود، شلوار جین (Jean Pants) است که در مدل ها و رنگ های متنوع در بازار لباس های دخترانه وجود دارد. مدل های مختلف شلوار جین؛ از جمله بوت کات، جذب، مدل بگی، دمپا گشاد، مام استایل و غیره به بازار عرضه میشوند. امروزه با افزایش روند مد و فشن در دنیا، روز به روز به لیست شلوارهای موجود بازار افزوده میشود. ممکن است شما بخواهید در طول روز چند ساعتی را به حالت یوگا یا مدیتیشن بنشینید.

شلوار یوگا زنانه بسیار راحت و کششی و فوقالعاده زیبا هستند. این مدل شلوارها بسیار زیبا و شیک هستند و ویژگی بارز آنها این است که قسمت ساق آنها کمی گشادتر از بالا است. چگونه ست جذابی با این شلوارها داشته باشیم؟ شما میتوانید آنها را با یک مانتو اورسایز، راسته و یا مدل کتی ست کنید. به احتمال زیاد شما شلوار های زیادی در اکسسوری لباس های خود دارید که ممکن است آنها را به نام نشناسید. این شلوارها به بانوان کمک کردند تا خیلی گرمشان نشود و در عین حال کمی فروتنی خود را حفظ نمایند. این مدل شلوارها، بسیار تطبیق پذیر بوده و به همین دلیل میتوان آنها را با هر ظاهر و مدی مشاهده کرد. پارچه آکسفورد با اینکه نرم و راحت است، اما ضخیمترین پارچه پیراهنی محسوب میشود. شلوارهای جذب (Skinny pants women) ممکن است مانند ساق شلواری چسبان و تنگ باشند اما دارای دکمه ها و زیپ برای بسته شدن دارند. بافت این پارچه بافت سبدی است، بدین معنی که تاروپود پارچه مانند بافت یک سبد از میان یکدیگر عبور میکنند. این نام از جیبی که برای جا دادن یک بسته سیگار ساخته شده بود، گرفته شده است.

البته میبینیم که امروزه در اندازه هایی کوتاه تر در پاهای خانم ها دیده میشوند و حالت مجلسی تر دارند. یکی از انواع شلوارهای دمپا گشاد زنانه که از قسمت زانو به پایین و در قسمت ساق کمی پهن تر است را شلوار بوت کات زنانه (Bootcut) میگویند. اکثر زنان میتوانند، شلوار کوتاه برای بیرون بپوشند اگر چه ممکن است افرادی که قدی کوتاه دارند را کوتاه تر از حد معمول نشان دهند. پیراهن از جمله البسهای است که بسته به انتخاب شما و مکانی که میخواهید در آن حضور یابید، میتواند ظاهر شما را رسمی و یا اسپرت نشان دهد. اگر از آن دسته آدمهایی هستید که ترجیح میدهید ظاهری اسپرت داشته باشید تا رسمی، پیشنهاد ما به شما پارچه پوپلین است. دوام بالا از خصوصیات این پارچه بوده و مناسب برای دوخت پیراهن به سبک کلاسیک میباشد. مبدا این پارچه مانند دیگر انواع پارچه پیراهن تترون، تایلند است. همچنین ممکن است بخواهید این شلوارها را با یک جفت کفش راحتی مانند کتانی معمولی و یا کفش راحتی چرمی و همینطور چکمه های نظامی پلت فرم بپوشید. در طول دهه های مختلف، این شلوارها مد شده اند و دوباره از رده مد خارج شده اند.

آنها معمولا تا کمی بالای مچ پا هستند و در جنس های مختلف جین، پارچه ای و کتان وجود دارند که متناسب با استایل خود میتوانید از آنها استفاده کنید. این نوع پارچه معمولا برای پیراهنهای اسپرت و یا غیر رسمی به کار میرود. به علاوه امروزه میبینید که این شلوارها در میان زنان بسیار پرطرفدار هستند. البته میبینیم که امروزه نیز این لباس ها در استایل زنانه مد شده اند و به وفور بانوان از آنها استفاده میکنند. این شلوارها بسیار راحت، دنج و خیلی معمولی هستند. این شلوارها امروزه بسیار پر کاربرد در منزل و برخی از مهمانی های کوچک میباشد. این ظرافت به پارچه لطافت و رسمیت بخشیده که میشود برای قرارهای رسمی آن را به کار برد. نوع بافت این پارچه به گونهای است که دارای عمق است، یعنی خطوط بافت مورب این پارچه در هر اینچ با تغییر جهت، این عمق را ایجاد کرده و به بافت پارچه تراکم بخشیده است. این شلوار زمخت زنانه؛ در واقع برای کار ایجاد و طراحی شده اند. یکی از انواع مدل شلوارهای زنانه ای که بیشتر برای داخل خانه و جهت استراحت طراحی و تولید میشوند، شلوارهای گشاد بافتنی آجدار (Ribbed Kint Baggy Panty) هستند. یکی از انواع شلوارهای زنانه که حالتی کاملا جذب دارند و کاملا بر تن میچسبند، مدل سیگاری (cigarette pants) است.

این استایل شلوار زنانه، میتواند تیپ و مد شما را متفاوت و خاص کند. فراموش نکنید که برای داشتن تیپ جذاب، باید اصول گفته شده را رعایت کرده و بر اساس آموزش های این مقاله از مجله مد استایل وقت مد، مدل مناسب شلوار زنانه یا دخترانه را برای خود انتخاب کنید. این مدل از شلوارها را نباید با ساق شلواری که در بالا درباره اش صحبت شد، اشتباه بگیرید. شما میتوانید از آنها در منزل و به عنوان یک شلوار شیک به همراه شومیز یا تونیک بهره ببرید. شما این چین ها را اخیرا بر روی شلوار، دامن و مانتوها مشاهده میکنید. ما در این مقاله وقت مد، انواع مدل های شلوار زنانه و دخترانه را کاوش کرده و درباره هریک به اختصار توضیح دادیم. تترون ژاپنی گرانتر از دیگر انواع پارچه پیراهن تترون میباشد. زادگاه این پارچه همان طور که از اسمش پیداست، فرانسه میباشد. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

شلوار پالاسو گشاد (Palazzo pants) تا دهه ۱۹۶۰ همواره مد بود و در تن بسیاری از سلبریتی های مشهور دیده میشد. آنها از جین پنبه ای و در ایتالیا ساخته شده بودند. خانم ها میتوانند متناسب با لباس های دیگر خود برای مثال به همراه یک کت و دامن و یا مانتو مجلسی از این مدل ساق شلواری بهره بگیرند. این شلوارها دیگر فقط برای ورزش و تمرین کردن نیستند. پارچه تترون کجراه یکی از گزینههای اصلی مراکز برای دوخت یونیفرم است. یونیفرم نیروی دریایی در اوایل دهه ۱۸۰۰ جایی بود که برای اولین بار شلوارهای دمپا گشاد دیده شدند. در سال ۱۹۵۰ سیگار کشیدن برای اولین بار در دنیا تسط مافیای سیگار، وارد صحنه گردید. کاربرد این جیب ها و حلقه ها اغلب برای آویزان کردن چکش و یا قراردادن متر در جیب است. ویژگی دیگر این پارچه قابلیت کشسانی آن است. ویژگی این ساق شلواری های نخی، کمر پهن آن ها است. پوشیدن لباس از ویژگی های مخصوص انسان و همه جوامع بشری و فرهنگ ها است. همانند تترون آکسفورد، تترون فلورا نیز از تایلند به ایران آمد. محبوبترین پارچه در میان پارچههای پیراهنی، پارچه تترون میباشد.

همانطور که در طی زمان روند مد و سبک زندگی تغییر کرد، این مدل نیز به یک شلوار دمنده گشاد و به شکل دامنی تغییر یافت. یک سبک دیگر از شلوارهای دخترانه، مدل کلاسیک و پارچه ای راسته (Straight pants women) هستند. بافت ریزتری نسبت به آکسفورد کلاسیک دارد و توصیه میشود با کت و شلوار و کراوات ست شود. اما صرف نظر از همه اینها، شما هرگز نمیتوانید، یک شلوار جین کلاسیک را در مد و استایل خود نادیده بگیرید. آنها همواره بخش جدایی ناپذیر کمد لباس شما بوده اند و سبک پوشش شما را تکمیل میکنند. بسیار مهم است شما با انواع استایل و مدل شلوار زنانه آشنا باشید و خصوصیات هر سبک و مد را بدانید تا تیپ جذاب خود را تکمیل کنید. در نهایت خوب است بدانید این تیپ پوشاک برای استایل تابستانی بانوان در رنگ های مختلف خوب کار میکنند. تیپ و مد زنان و مردان، شخصیت درونی آنها را به دیگران نشان میدهد. شلوار جذب به دلیل اینکه پاهای زنان را بسیار خوش فرم و زیبا نشان میدهد، در طول زمان باقی مانده است. یکی از مدل شلوار زنانه که شاید بسیاری از والدین و یا زنان و مردان، آن را به عنوان اکسسوری از شلوار در نظر نمیگیرند، ساق شلواری زنانه (Leggings) است.

امروزه آنها با انواع مدل های تاپ پوشیده میشوند. اگر در مورد انواع استایل چیزی نمیدانید اینجا کلیک کنید. نحوه پوشیدن آنها بسیار راحت است و طول زیادی را در نیمه پایینی به شما اضافه میکند. ما این راهنما را به شما ارائه کردیم تا با کمک آن بتوانید شلوار متناسب استایل خود را انتخاب کرده و بپوشید. این نوع بافت به اندازهای خاص است که مشخصه پارچه آکسفورد محسوب میشود. تناسب این ترکیب به اندازهای است که چشمها به شما خیره خواهند شد. جنس این پارچه از پنبه است. آنها بیشتر از مواد خاکی سنگین ساخته میشوند و بسیار راحت هستند. پس از آن و در اواخر دهه ۶۰ و ۷۰ آنها بیشتر ظاهر شدند. آنها در دهه ۵۰ همزمان با شلوار سیگاری مد شدند و در پایان دهه ۹۰ دوباره محبوبیت خود را از دست دادند. در دهه ۱۹۵۹ و اوایل دهه ۱۹۶۰، شلوارهای کوتاه دخترانه (Cropped Pants) که به نام کاپریس نیز شناخته میشوند، محبوبیت پیدا کردند. امروزه میبینیم که این شلوارها در طیف وسیعی از رنگهای تیره و روشن و همینطور مدل های متنوع تولید میشوند. امروز این مدل شلوار زنانه جزو استایل ترندی به شمار می آید. امروزه مدل های پلیسه و یا چین، کاملا دنیای مد و استایل پوشاک زنانه را تسخیر کرده اند.

این مدل از اکسسوری لباس های زیبای که معمولا از جنس جین و یا کتان هستند، یاداور شلواری است که در آن دهه ها مد شده بودند. این مقاله برای کسانی است که میخواهند شناختی نسبی از انواع پارچه پیراهن داشته باشند. حتما برای شما هم سوال شده که شلوارهای جین (Jean Pants) از کجا آمده است! شلوارهای جین به راحتی با اکثر لباس های شما ست و هماهنگ میشوند. پیشنهاد ما این است که این شلوارهای راحتی پلیسه نقره ای یا طلایی را با یک تاپ مشکی بپوشید تا استایلی منحصربفرد و درعین حال راحت داشته باشید. به این صورت، زنان با پوشیدن شلوار احساس راحتی میکردند زیرا گویی که آنها دامن پوشیده اند. این شلوارها، سبکی کلاسیک دارند و به همین دلیل بسیار مناسب محیط های اداری و دفتری میباشند. در مورد مد و استایل کلاسیک در مجله وقت مد به صورت کامل نوشته شده است. البته این در حد یک حرف است و باز هم به سلیقه هر شخص باز میگردد.

لباس و پوشاک معمولا از پوست حیوانات یا سایر ورقه های نازک (در دوران های باستان و ادوار مختلف تاریخ و یا از پارچه یا منسوجات مختلف طبیعی و مصنوعی (در عصر حاضر) سایت turkishclothes ساخته می شود. معمولا پارچههای پیراهنی از جنس پنبه هستند، اما میتواند ترکیب پنبه و پلی استر نیز باشد. جنس شلوار (Trousers) از ریون یا پلی استر میباشد. محصول ترکیب ابریشم و پلی استر بوده و نسبت به دیگر انواع پارچه پیراهن پایداری و ثبات بالاتری دارد. به دلیل این که از پنبه و پشم تولید میشود، نسبت به دیگر انواع پارچه پیراهن گرمتر است و مناسب برای پاییز و زمستان میباشد. این پارچه در رنگهای متنوع تولید شده و بسیار نرم و راحت است. آنها دارای ظاهری کمی خمیده در ران ها دارند. در دهه های گذشته، مدل هایی از شلوار که به عنوان ملوانی شناخته میشوند و دارای ساختار گشاد و دکمه های جلویی یا بغلی هستند، مد بودند.

شلوار بوت کات ( Bootcut ) امروزه نیز در بین زنان جوان به عنوان تکمیل کننده پوشش شیک آنها بسیار دیده میشود. شلوار بوت کات (bootcut) چیست؟ شلوارهای بوت کات، در انواع مختلف جین، پارچه ای، طرحدار، فاق بلند، فاق کوتاه و بوت کات چاکدار وجود دارند. در آغاز این مدل شلوار زنانه جین، با نام دانگری و اما در نهایت به عنوان جین آبی شناخته شدند. علاوه بر این ممکن است برای تکمیل استایل خود، احتیاج به خرید شلوار پیدا کنید و برای انتخاب خود سردرگم شوید. پوشاک، عبارت است از هرآنچه که بر روی بدن پوشیده می شود. همچنین میتوان آنها در باشگاه های ورزشی نیز پوشید و از طرح و رنگهای مختلف آنها با مارک های مختلف بهره گرفت. شما کسی را میشناسی که یک عدد شلوار ورزشی راحت و عالی را دوست نداشته باشد؟ مارکهای لباس های ورزشی شامل Nike و Puma بسیار محبوب هستند. استایل و مد، میتواند شامل هر چیزی از شما از جمله مو، آرایش، لباس، اکسسوری ها، جواهرات و شلواری که میپوشید باشد. این کار مستلزم پوشیدن یک ست لباس مناسب برای شما است. امروزه میبینیم که این شلوارها با عنوان شلوار بگ زنانه، بسیار فراگیر شده اند.