فروش موتور دمپر هانیول + هر آنچه باید در مورد محصول بدانید و نکات خرید

همانطور که میدانید، پیش نیاز اصلی در انجام هر کار، داشتن اطلاعات مناسب از آن موضوع است. پیشگیری از انتقال حریق در داخل سیستم کانال کشی و دیگر مناطق مختلف از عمده ترین کاربردهای. موتور دمپرهای دود و حریق در مقابل حریق مجهز به سنسور حساسی می باشند که در دمای بالاتر از 70 درجه سانتیگراد.

ترازو باسکول فروشگاهی صنعتی محک

ذوب شدن این ماده باعث چسبیدن دو قطعه‌ی مسی به هم و بسته شدن دمپر می شود. این موتور دمپر دارای مدل های مختلفی است که هر کدام با ویژگی های خاص خود برای مکانی خاص مناسب می باشند. در این نوع دمپرها دو قطعه ی مسی متصل به هم به نام فیوز وجود دارد. کار اصلی این قطعه کنترل آتش و جلوگیری از سرایت آن به قسمت های دیگر می باشد.

موتور دمپر 10 نیوتون هانیول مدل N1024

خرید و انتخاب درست موتور دمپر کار راحتی نبوده و برای انجام این کار نیاز است از یک فرد متخصص و کاربلد کمک بگیرید. انواع مختلفی از این تجهیزات با برندهای مختلفی در بازار موجود می باشد. دماتجهیز با نگاهی به آینده، مسیر موفقیت برند خود را به عنوان اولین استارتاپ عرضه و فروش تجهیزات تأسیسات ساختمان با راه‌اندازی جامع‌ترین وب سایت فروش تجهیزات تهویه مطبوع، تجهیزات گرمایشی و موتورخانه و … تولیدکننده ذغال های صنعتی و محصولات گرافیتی در ایران با 30سال سابقه درخشان در عرضه تامین مواد کربنی و فروآلیاژی ، تولید قطعات کربنی و گرافیتی به صورت … شایان ذکر است که برند لوفبرگ با توجه به دارا بودن نمایندگی رسمی و شرایط قیمتی شرق اروپا ، به صرفه ترین موتور دمپر در ایران می خرید موتور دمپر باشد.

  • این نمایندگی ها خدمات پس از فروش نیز دارند و خریدار با خیال راحت می تواند از این برند خرید انجام دهد.
  • موتور دمپر 10 نیوتون هانیول مدل S1024 که قدرت موتور دمپر یا گشتاور آن 10 نیوتون می باشد.
  • و یا این که در موتور دمپرهای حساس به دود، یک حسگر وجود دارد که به دود و آتش حساس است و در دمای بالای ۷۰ درجه سلسیوس به ترتیب فرمان بستن جریان هوا را می دهد.

این تجهیزات به عنوان ابزار کنترل هوشمند در سیستم های تهویه مطبوع مانند هواسازها استفاده می شوند. در دو مدل فنر برگشت دار و بدون فنر برگشت، که همچنین هر دو مدل دارای دو نوع قطع و وصل و تدریجی است، جریان آب و هوا را کنترل می کند. هر دارای گشتاوری به خصوصی است که متناسب با نوع از آن استفاده می شود. عمده مصرف این در دمپرهای بی کانالی ، دمپرهای ورودی و برگشت هواساز، قطع/ وصل و کنترل آب و سیال در صنایع مختلف آب و فاضلاب، صنایع غذایی و دیگر صنایع می باشد.

برای تهیه انواع مختلف موتور دمپرهای زیمنس و هانیول می توانید با شماره های درج شده در سایت سناکنترل تماس حاصل فرمائید. قبل از خرید موتور دمپر هانیول باید شناخت کافی از انواع آن ها داشت سپس خریداری انجام شود چرا که اگر مدل مناسب آن ها خریداری نشود نتیجه و بازده درستی نخواهند داشت. برند هانیول انواع قطعات و وسیله های تاسیسات مانند موتورهای دمپر را طراحی و تولید می کند، این برند سوئیسی نمایندگی و خدمات پس از فروش هم در کشور دارد. مدل سه وضعیت به علت داشتن دو حالت چپگرد و راستگرد و یک فاز نول در مواقع اضطرار برعکس می چرخد و بسته می شود.

موتور دمپر 34 نیوتون متر تدریجی هانیول مدل N34010

فروش موتور دمپر هانیول + هر آنچه باید در مورد محصول بدانید و نکات خرید

و همچنین نحوه انتخاب محصول با گشتاور مناسب برای سایز دریچه توزیع هوا از لینک قرار داده شده بازدید فرمایید. تجهیز صنعت یکی از بهترین تامین کنندگان تجهیزات ابزار دقیق وپایپینگ در کشور است. یکی از تجهیزات مرتبط با سامانه های کنترل هوشمند دمای محیط های صنعتی می باشند. یخچال شوکیک رومیزی با طراحی مدل آکواریومی و شیشه خم با بهترین متریال و کیفیت مناسب برای روی میز کار،پیشخوان،اوپن،جهت چیدن کیک تولد و کیک خامه ای … بدنه این مدل ها طوری است که جرقه و اتصالات در داخل این موتور به بیرون راه نداشته و باعث انفجار در یک محیط گازی نخواهد شد. تمامی حقوق این فروشگاه متعلق به سناکنترل بوده و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع می باشد.