قیمت و خرید کتاب های کمک درسی هشتم با تخفیف کتابانه | ketabko

مناسب ترین راه برای این دوستان ، خرید کتاب درسی به صورت تلفنی از فروشگاه تلکتاب میباشد. مدارس دولتی ، مدارس غیر انتفاعی ، آموزشگاه های کنکور در سراسر کشور میتوانند با عقد قرارداد برای یکسال تحصیلی با تخفیف ویژه کتاب های مورد نیاز دانش آموزان را توسط بانک کتاب بیستک تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی کتاب کتابانه (خانه کتاب اسلامشهر) به عنوان توزیع کننده کتاب و محصولات فرهنگی تلاش دارد فاصله میان ناشرین و مصرف کنندگان را کمتر کند و امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از محصولات در هر مکان و زمان بدهد. دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند. کتاب‌ های EQ (ای کیو) گاج، باهدف ارائه محتوای آموزشی کامل تدوین شده‌اند تا بتوانند تأثیر قابل‌توجهی در روند پیشرفت دانش‌آموزان داشته باشند. این سری از کتاب های گاج به همراه فیلم‌های آموزشی عرضه می‌شوند و روند آموزش را برای دانش‌آموز ساده‌تر می‌کنند.

کتاب ریاضی کامل پایه هشتم جویا مجد

قیمت و خرید کتاب های کمک درسی هشتم با تخفیف کتابانه | ketabko کتاب های دروس طلایی، سری مجموعه کتاب های کودکان، کتاب های آموزش و تست، تست جامع و مجموعه دفترچه‌های کنکور سراسری از جمله کتاب های تألیف شده توسط این انتشارات پرآوازه هستند. کتاب های پیشتاز هشتم خیلی سبز نیز شباهت‌های بسیاری با کتاب های تیزهوشان این انتشارات دارند. روند یادگیری و تمرین در این سری از کتاب ها با درس‌نامه‌ها و پرسش‌نامه‌ها شکل می‌گیرد. کتاب های پیشتاز همانند کتاب های تیزهوشان خیلی سبز با پرسش و پاسخ‌های سطح بالاتری طراحی شده و به دانش‌آموزان تیزهوش پیشنهاد می‌شوند. گام به گام هشتم شاه کلید کلاغ سپید گاج در دسته کتاب های گام به گام و حل تمرین است. این کتاب تمامی دروس پایه هشتم را شامل می شود و به حل تمرینات کتاب می پردازد.

کتاب مرشد ریاضی هشتم مبتکران

این سری از کتاب های کلاغ سپید با تألیف دوباره کتاب های درسی و ارائه درس‌نامه‌ها و پرسش‌وپاسخ‌های بهتر ارائه می‌شوند و می‌توانند به‌عنوان یک جزوه کامل مورد استفاده دانش‌آموزان پایه هشتم قرار گیرند. از دیگر ویژگی‌های مجموعه کتاب های کلاغ سپید می‌توان به ارائه پرسش‌نامه‌های استاندارد و پاسخ‌نامه جامع اشاره کرد. کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز هشتم از لحاظ ساختاری شباهت زیادی به کتاب های کار خیلی سبز دارند؛ این سری از کتاب ها دارای درس‌نامه، پرسش‌نامه و تشریح کامل پاسخ سؤالات هستند. تفاوت این سری از کتاب های انتشارات خیلی سبز با کتاب های کار مربوط به سؤالات تستی سطح بالاتر بوده که باهدف دریافت نمره بهتر در امتحان پایانی و کسب نمره بهتر در کنکور در سری کتاب های من و درسام هشتم قرار داده شده‌اند.

کتاب کار و تمرین علوم هشتم منتشران

خرید کتاب کمک درسی هشتم برای آن از دسته دانش آموزان زرنگی که تمایل به تقویت درسی دارند بسیار حائز اهمیت است. دانش آموزان برای تقویت خود در دروس پایه هشتم باید از کتاب‌های کمک درسی و آموزشی در کنار کتب اصلی استفاده کنند. دانش‌آموزان برای تقویت خود در درس‌های مختلف می‌‌توانند از این کتاب‌‌ها بهره‌‌مند شوند. هر کدام از این کتاب‌ها اهداف و ویژگی‌های خاصی دارند و با متد و روش جدید دروس مختلف را آموزش می‌دهند. این کتاب‌ها با اهداف خاصی پیشرفت و رشد دانش آموزان را به دنبال داشته و جزو بهترین کتاب‌ها به شمار می‌روند.

کتاب جامع هشتم EQ گاج کتابی جامع و آموزشی است که بسیار پر فروش و طرفداران زیادی دارد در این کتاب مطالب مربوط به درس‌ های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، عربی و زبان انگلیسی خرید کتاب کمک درسی هشتم گردآوری شده اند. در نظام آموزشی ۶٫۳٫۳ دانش‌آموزان شش سال در مقطع ابتدایی، سه سال در مقطع متوسطه اول و سه سال در مقطع متوسطه دوم تحصیل می‌کنند. پایه هشتم دومین سال از متوسطه اول است و خیلی از چالش‌هایی که دانش‌آموزان در پایه هفتم داشتند، در این پایه ندارند. در ضمن در درس‌های ریاضی، زبان انگلیسی و عربی را اگر دانش‌آموزان در پایه هفتم به درستی فرا نگرفته باشند در پایه هشتم به مشکل برمی‌خورند. انتشارات کاگو فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ زیر نظر دکتر محمدرضا سالکی آغاز کرده است و توانسته به محبوبیت بسیاری در زمینه تألیف کتاب های کمک درسی دست پیدا کند.

  • کتاب های IQ (آی‌کیو) گاج به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر دانش‌آموزان با قسمت‌های مختلف کتاب درسی طراحی شده‌اند.
  • کتاب های کار توسط انتشارات خیلی سبز، گاج و دیگر انتشارات معتبر عرضه می‌شوند و می‌توانند یک ابزار مناسب جهت یادگیری و به‌خاطر سپردن مطالب درسی برای دانش‌آموزان پایه هشتم باشد.
  • در این کتاب مثال‌های متنوعی وجود دارد که به درک مطلب بهتر دانش‌آموزان کمک می‌کند.
  • این کتاب ها می‌تواند منابع بسیار مناسبی جهت چک کردن پاسخ سؤالات و بررسی راه‌حل آن ها باشند.