لیست قیمت مانیتور صنعتی و ویدیو وال، ۲۸ اردیبهشت ترب | asilight

لیست قیمت مانیتور صنعتی و ویدیو وال، ۲۸ اردیبهشت ترب | asilight

این مانیتور عریض دارای نرم افزار و سخت افزار‌هایی است که مجزا از نمایشگر بوده و نمایش تصاویر را روی انواع ال سی دی و ال ای دی با کیفیت بالا و رزولوشن نامحدود ویدئو وال فراهم می‌کند. همچنین دارای نرم افزار فارسی برای استفاده در ایران بوده و صفحه نمایش‌های این ویدئو وال به دو صورت افقی و عمودی قابل نصب است. مدیریت همزمان پورت‌های اتصال مختلف تصویری و ویدئویی نظیر VGA ،HDMI ،DVI ،Composite و RGB را به شما می‌دهد.

  • معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLI1.9-Fمانیتور صنعتی پلانار مدل Planar Leyard CarbonLight CLI1.9-F یکی از انواع ویدئو وال می باشد.
  • نوع آخر ویدیو وال‌ها، صفحه‌های پرشده از LED‌های ریز که به آنها تلویزیون شهری نیز گفته می شود که با توجه به مقاومت بالای اون‌ها، معمولا در مکان‌هایی با شرایط آب و هوایی نامساعد استفاده میشن.
  • همین امر سبب شد که جی پلاس ویدئو وال‌های صنعتی خود را روانه بازار کند.
  • از جمله نمایشگرهای بزرگی که توان نمایش تصاویر را دارند، می‌توان از ویدئو وال و تابلو روان نام برد.
  • نرم افزار ویدئو وال در سطح ابتدایی امکان انتخاب محتوای مورد نظر در دستگاههای منبع و نمایش آنها در نمایشگرها را میدهد.

اما ویدئووال ها قاب بسیار نازکی دارند به طوری که قابل دیدن نیست و در ظاهر بدون قاب نمایش داده میشوند. اندازه نقاط را با دات اعلام میکنند و اعداد مرسوم در بازه ۱ الی ۱۵ می باشد. (هر چقدر این عدد پایین تر باشد قیمت محصول افزایش پیدا میکند) هر چقدر فاصله بیننده از صفحات دات پیچ بیشتر باشد، امکان مشاهده تصاویر با کیفیت بالاتر افزایش مییابد. نیت ویدئو وال ها معمولا در بازهی ۴۵۰ تا ۲۰۰۰ است، که انتخاب عدد مناسب بر اساس محل قرارگیری ویدئووال در فضاهای داخلی یا فضاهای مسقف خارجی با تابش نور خورشید انجام میگیرد. سیستم ویدئو وال می تواند در کنار پخش تصاویر زنده ، تصاویر ضبط شده مختلف را نیز پخش نماید.

دلایل استفاده از ویدیووال در مراکز کنترل :

به دلیل گستردگی محیط و تعداد دوربین‌های بالا، باید مکانی مجزا را برای نظارت و حفاظت هر چه بهتر و دقیق‌تر در نظر بگیرید. استفاده از ویدیو وال، این مانیتور دیواری با ابعاد بزرگ، امکان نمایش تصاویر ارسالی دوربین‌ها به صورت یکجا و یا تفکیک شده از یکدیگر را انجام می‌دهد. معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLI1.9-Fمانیتور صنعتی پلانار مدل Planar Leyard CarbonLight CLI1.9-F یکی از انواع ویدئو وال می باشد. در مورد معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLI1.9-F باید گفت که یک خط تولید کامل از صفحه نمایش های LED است. معرفی ویدئو وال پلانار Leyard TVF2.5ویدئو وال پلانار سری Leyard TVF یک محصول از خانواده ویدیو وال های LED است . این ویدئو وال با نمایشگر هایی با کیفیت تصویر 1.5، 1.8 و 2.5 میلیمتر پیکسل پیچ است.

: سیگنال های ورودی ویدئو وال اریون

درکشورهای پیشرفته آمریکای شمالی، اروپا و جنوب شرق آسیا مشتریان هر روز با تعداد زیادی نمایشگر تصویری احاصه می شوند و تکنولوژی های اطلاع رسانی دیجیتال جایگزین روش های سنتی (پوسترها، بروشورها و …)تبلیغات شده اند. هر چه فاصله تماشاگران و بیننده ها تا ویدئو وال بیشتر باشد باید ویدئووال بزرگتر بخرید و هر چه فاصله کمتر باشد ویدئو وال کوچک تر مناسب تر است. عمر مفید ویدئووال حدود ۱۰۰.۰۰۰ ساعت مستمر برای پنل تجاری و ۱۵۰۰۰ ساعت برای پنل خانگی است.

ویدئو وال سامسونگ ۵۵ اینچی مدل LH55UDEBLBB/HD

مشکل ویدئو وال‌های اولیه این بود که حاشیه بزرگی داشت که سطح مفید نمایش هر تلویزیون را احاطه کرده بود. بنابراین، فن‌آوری‌های جدید برای به حداقل رساندن فضای بلا استفاده بین نمایش‌گرهای مختلف معرفی شدند. سیستم های ویدئو وال امروزی عموما با استفاده از پنل های LCD، یا چندین LED به طور مستقیم استفاده می‌شوند.