نحوه درآمدزایی از سایت تبلیغات کلیکی – روش انتخاب بهترین سرویس معتبر

اما حواستان باشد که استفاده از گوگل ادوردز بسیار ساده است، اما آسان نیست. خوشبختانه لازم نیست روزی چند ساعت را برای بهینه سازی اکانت های تبلیغات در گوگل صرف کنید. خوشبختانه در سالهای اخیر شاهد آن هستیم که نمایندگی گوگل ادوردز در ایران شروع به کار کرده است که شما میتوانید با همراهی وی دیجیتال مارکتینگ فرایند تبلیغات خود را پشت سر بگذارید. در این استراتژی چون هدف به نوعی افزایش نرخ عملکرد نیز هست، ممکن است که از تمام بودجه روزانه شما با وجود بالا بودن هزینه CPC به صورت کامل استفاده نشود. در کل زمانی که کیفیت تبلیغات در گوگل شما افزایش پیدا کند میتوانید هزینه ای که به گوگل میپردازید را کاهش دهید. شما میتوانید بودجه PPC خود را افزایش دهید و بر همین اساس سرنخها و سود شما افزایش مییابد. در هر دو پلتفرم، هدف استفاده از تبلیغات کلیکی این است که کسبوکارهای مختلف ترافیک سایتشان را افزایش داده و در نهایت افزاش درآمد داشته باشند.

معروف ترین موتور جستجوگر اینترنتی یعنی گوگل بهترین گزینه برای تبلیغات مشاغل است. بنابراین زمانی که شما در این پلتفرم تبلیغ میکنید، عملاً در موتور جستجو به صورت همزمان تبلیغات انجام میدهید. تبلیغات بینگ به 63 میلیون جستجو کننده دسترسی دارد که آنها به گوگل ادوردز دسترسی ندارند! عموما نسخه های پرو آنها امکانات بسیار جذابی ارائه میکنند. تخفیف های خود را به صورت درصدی و در قسمت پایین تبلیغ در گوگل خود بیاورید. برای افزایش کولیتی اسکور خود, دلایل کاهش این رتبه را پیدا کنید و از همان جا کار خود را شروع کنید. در این مقاله از یکتانت میخواهیم شما را با بهترین روشهای افزایش بازدید سایت در سال 2020 آشنا کنیم تا ببینید چطور روشهایی چون استفاده از شبکههای اجتماعی یا هکهای بازاریابی غیرسنتی میتوانند ترافیک وبسایت شما را افزایش دهند.

به وبسایت «Google AdWords» بروید و با حساب گوگل خود ثبت نام کنید. به این معنا که آنقدر وبسایت شما و تبلیغاتتان خوب اجرا و مدریت شده است که پول کمتری برای رتبه بالا به گوگل خواهید داد. مدل های تبلیغاتی CPI، CPL، CPO و CPS از مدلهای هزینهای زیر مجموعه تبلیغات CPA می باشند که در زیر توضیح خواهیم داد. در این راه ابزار های ادوردز به شما کمک خواهد کرد که تبلیغات متفاوتی داشته باشید. شاید هنگام مطالعه در مورد کاهش وزن، یا تبلیغ یک برنامه رژیم غذایی آنها را مشاهده کرده باشید. ما برای اینکه کار شما رو راحت کنیم، یک دوره کامل فارسی آموزش گوگل ادز به همراه ویدیو به صورت تخصصی تولید کردیم که میتونید رایگان این دوره پایگاه دانش جی ادز را مشاهده کنید. به دلیل اینکه هم یاهو و هم MSN اخبار و گزارشهای مالی ارائه میدهند، نرخ کلیک برای تبلیغات مالی و فروشگاهی به نسبت گوگل بیشتر است.

افزایش مشتریان جدید و تاثیر در رشد فروش نخستین سودی است که نصیب شما میشود؛ اما آنچه شما را خوشحالتر خواهد کرد این است که بهکارگیری گوگل ادز باعث میشود که ترافیک هدفمند بالایی به سمت سایت شما روانه شود و اینجاست که میتوانید بسیاری از عیوب فروش خود را مرتفع کنید و در نتیجه به فروشگاهی تبدیل میشوید که حتی مشتریان گذری و سرگردان دنیای وب به مشتریان وفادار و همیشگی شما تبدیل میشوند. زمانی که نرخ تبدیل شما افزایش یابد, میزان فروش شما افزایش یافته است. یعنی از هر 100 نفر کاربری که سایت شما را بازدید کرده است , 10 نفر آنها به مشتری شما تبدیل شده است.

در نتیجه CTR تبلیغات شما افزایش میابد. به این ترتیب میزان نمایش شما افزایش میابد. در نتیجه CTR کاهش میابد و هزینه های شما برای بالا آمدن افزایش میابد. در این مطلب 7 روش کاهش هزینه تبلیغ در گوگل را خواندیم. بله ، برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل به غیر از اهمیت سئو راه و روش دیگری هم وجود دارد و آن تبلیغات گوگل می باشد. در مرحله اول شما نیاز به ایجاد یک لیست کلمات کلیدی دارید و گوگل تبلیغات بنری شما را بهینه می کند تا در سایت های مربوط به کلمات کلیدی شما نمایش داده شود. در صورتی که تمایل به دریافت خدمات سئو سایت دارید به این لینک مراجعه کنید. فرض کنیم شما یک فروشگاه اینترنتی با کلی محصول، صفحه و کلمات کلیدی دارید و تصمیم گرفتهاید در گوگل تبلیغ کنید.

درست است که شما کلمات کلیدی را انتخاب می کنید و به گوگل می گویید که به ازای هر کلیک چه مقدار هزینه می پردازید و به گوگل بابت تطبیق جست و جوهای مرتبط با کلمات کلیدی منتخب خودتان اعتماد می کنید. اگر اینطور فکر می کنید که کلمات کلیدی انتخابی شما شریانات حیاتی اکانت شما هستند و بهترین انتخاب های ممکنی بوده اند که می توانستید انجام دهید، سخت در اشتباهید. در تمامی خدمات، مشتریان با استفاده از دسترسی مستقیمی که به اکانت ادوردز خود دارند در جریان کلیه گزارش های مالی و کیفی تبلیغات قرار می گیرند. گوگل با استفاده از محتوای سایت شما و گلچین کلیدواژههای پرجستوجو، سایت شما را در نتیجه سرچ کاربران به آنها نمایش میدهد.

بر اساس آمار موجود حدود سهچهارم از کاربران بینگ، بالای 35 سال سن دارند. در این مقاله سعی بر آن شده است تا شما را با بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه اینترنتی آشنا نماییم. در آخر ، جزئیات صورتحساب را تنظیم می کنید ، بنابراین Google می تواند هر ماه به صورت دقیق با شما صورتحساب دهد. هر اطلاعات و کالایی به راحتی با اینترنت در اختیار و دسترس ماست. با توجه به آمار موجود، نمیتوان هنگام مقایسه تبلیغات گوگل و تبلیغات بینگ تعیین کرد کدام یک بهتر است. تبلیغات در گوگل و موتور اتومبیل شما یک نقطه مشترک اساسی دارند. در حال حاضر Bing دارای 34 درصد از سهم بازار موتور جستجو در جهان است. بدون شک گوگل در بازار جستجو در رتبه اول قرار دارد اما این مسئله به این معنا نیست که از تبلیغات بینگ باید غافل ماند. اما باید وضعیت تبلیغات خود را بررسی کنید و برنامه ریزی بلند مدتی را برای هزینه ها انجام دهید. شما افرادی را در این کمپین هدف قرار میدهید که به محصول شما علاقه دارند؛ اما هنوز جستوجوی خود را شروع نکردهاند. یک اکانت گوگل ادز فعال میکنیم که با توجه به تحریم بودم ایران از طریق واسطه این کار را خواهیم کرد و سپس تنظیمات اولیه را انجام داده و کمپینی را تعریف میکنیم، کمپین را تنظیم کرده و تبلیغات را در آن تعریف و فعال میکنیم و همه مراحل را تا نمایش تبلیغات پیش خواهیم رفت.

با این روش ها تبلیغات گوگلی ارزان را تجربه خواهید کرد. همانطور که میدانید تبلیغ در گوگل رایگان وجود ندارد اما تبلیغات گوگلی ارزان قیمت وجود دارد. اما اگر خاطرتان باشد، گفتم که شما باید تگهایی (کدها) را به سایت خودتان اضافه کنید تا گوگل بفهمد چه چیزی را کانورشن حساب کند. شما باید به صورت مداوم آنها را بررسی کنید. شما باید به صورت مداوم کلمات کلیدی منفی و Broad Match خود را پیدا کنید و دسته بندی کنید. البته این استراتژی نیازمند بازدید های مداوم است. تغییرات Device Bid: زمانی که میزان سرچ کلمات کلیدی شما توسط کاربران با Device ( گوشی های موبایل) بیشتر باشد. پس CPC شما ممکن است از 500 شرکت با بودجه تبلیغ بالا، پایین باشد، چون تبلیغات شما دارای کیفیت بهتری است. اما هردوی آنها دارای قابلیتهای مختلفی هستند که یکی را از دیگری منحصر به فرد میکند.

پادکستها میتوانند مخاطبان زیادی داشته باشند و در نتیجه این مخاطبان برای حمایت از شما و شنیدن پادکستهایتان به صورت ناخودآگاه بازدید سایت شما بهترین سایت تبلیغ در گوگل را بالا میبرند. همزمان با او، رقبای دیگر هم قیمت خود را پیشنهاد دادهاند. تبلیغات نمایشی نیز دستهای دیگر از تبلیغات است که از طریق اینترنت در وبسایتهای مختلف نمایش داده میشوند. یکی تبلیغات جستجویی و دیگری نمایشی. Exact Match keywords: زمانی این گزینه را انتخاب میکنید که به طور دقیقی یک کلمه کلیدی را وارد کرده باشید و در صورتی نمایشی دارید که کاربر دقیقا همان را جستجو کند. از بین گزینه هایی که پیش رویتان قرار دارد، گزینه Use existing را انتخاب کنید. تبلیغ کننده همچنین برای هر کلیک هزینه ای را وارد میکند، برای جستجوی یک کلمه کلیدی، گوگل از بین پیشنهادهای مختلف تبلیغ دهندگان، براساس ضوابطی خاص برخی از تبلیغ ها را انتخاب و به کاربران نشان می دهد.

اگر هر شب به برنده شدن در رقابت تبلیغاتی خود فکر می کنید، این مقاله را تا آخر بخوانید. برای اطلاعات کامل از گوگل ادز توصیه می کنم که مقاله همه چیز درباره تبلیغات گوگل را بخوانید. با اجرای کمپینهای تبلیغات کلیکی بهینهسازی شده میتوانید در زمانی کمتر خودتان را به اولین صفحه از نتایج موتورهای جستجو برسانید. تبلیغ در وبسایتی که مخاطبانش با مخاطبان شما یکسان هستند، نتیجهی بهتری را برای شما به دنبال خواهد داشت. کاربری که در گوگل کلمهای را جستجو میکند به دنبال یافتن اطلاعات درباره آن کلمه است و نمایش تبلیغات در این لحظه میتواند ترافیک بسیار هدفمندی جذب سایت کند. تقریبا تمامی متخصصین سئو و بازاریابی ، با هم در مورد تاثیر تولید محتوا در جذب مشتری اتفاق نظر دارند. افزایش نسبت کلیک به نمایش باعث افزایش کولیتی اسکور میشود و درنتیجه با کاهش هزینه تبلیغات در گوگل رو به رو میشوید.

سپس آدرس جیمیلی که به آن دسترسی دارید انتخاب کرده و با پسوردش وارد گوگل شوید. به بیان ساده تر کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ با هدف ارائه کمپینهای بهینه تبلیغات در گوگل همچون نیروی انسانی متعلق به شرکت شما برای کمپین شما وقت می گذارند تا با کمترین هزینه تبلیغاتی، بهینه ترین کمپین تبلیغ در گوگل را با سود بالاتر برایتان رقم بزنند. این کار شماست. اگر به دنبال مشتریان واقعی هستید که خرید انجام می دهند و به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک می کنند کلمات رایگان، کاریابی، و مدرسه برایتان اصلاً مناسب نیستند. اگر کار تبلیغ در گوگل انجام می دهید و بهینه سازی کمپین های تبلیغات گوگلی برایتان یک دغدغه است. با پرورش آنها در خود می توانید به یک نیروی تبلیغ گوگل حرفه ای تبدیل شوید. همراهان عزیز با توجه به مطالب بیان شده در حوزه مقایسه تبلیغات گوگل و تبلیغات بینگ بیان شد، برای کسب بهترین نتیجه می توانید از ترکیب این دو پلتفرم استفاده کنید. اگر این گزینه را تیک بزنید شما میتوانید یک حد نصاب برای کلیک هایی که روی این کمپین تبلیغاتی در گوگل ادز انجام می گیرد، تعیین کنید. در این نوع تبلیغ در گوگل ، تبلیغ کننده به ازای هر کلیک روی تبلیغ به گوگل هزینه پرداخت می کند .

اگرچه شما بر اساس کلمات کلیدی در مزایده پول پرداخت می کنید اما دست آخر به ازای هر کلیک از حساب شما پول کم می شود. یا حداکثر زمانی که کاربران بر روی یکی از صفحات فرود من می مانند چقدر است؟ Phrase Match keywords: زمانی که این گزینه انتخاب میشود اگر قبل و بعد آن کلمه چیزی اضافه شود بازهم در نتیجه کاربران نمایش خواهد داشت. کلیک کرده و سپس New Campaign را انتخاب نمائید. زمانی که هزینه ای را پرداخت کرده اید که در رتبه اول قرار بگیرید, تمام هزینه های شما در ادامه کاهش میابد و البته در صورتی که کیفیت تبلیغات خوبی داشته باشید. به این معنا که به گوگل خواهید گفت که تبلیغات خوبی دارید و کاربر تجربه خوبی در سایت شما دارد, در نتیجه هزینه کمتری برای اول بودن و اول ماندن میپردازید. اگر قصد دارید چند آگهی تبلیغ ایجاد کنید به گروه تبلیغات آنها را اضافه کنید در غیر اینصورت با انتخاب گزینه “انجام شد” مرحله به پایان میرسد.