هواساز خانگی، صنعتی و افقی بهترین قیمت‌ها + گارانتی دماتجهیز-بتا تهویه

هواساز خانگی، صنعتی و افقی بهترین قیمت‌ها + گارانتی دماتجهیز-بتا تهویه

بهتر است نصب هوارسانرا به متخصصان تولید کننده هوارسان بسپارید. این مجموعه ها در ساختار خود معمولا تیم هایی متخصص برای نصب دستگاه در نظر می گیرند. این افراد می توانند دستگاه را با توجه به ده ها اصل و نکته مکانیکی برای بهبود عملکرد در بهترین مکان و به بهترین شکل نصب کنند. این تقسیم بندی به دلیل استفاده از فن در موقعیت های متفاوت برای هواسازها است. انواع فن های مکنده و دمنده به جهت مکان قرار گیری و دمیدن یا کشیدن هوا از درون هوارسان، تفاوت هایی از جمله فشار بعد و قبل از فن با یکدیگر دارند. این مرطوب کننده یک تشت و کویل گرمایش دارد و آب موجود در تشت را گرم می کند.

  • مثلاً در مراکز درمانی نیاز به فیلتر هایی مانند فیلترهای هپا می باشد که این موارد در قیمت نهایی تاثیر گذار است.
  • در دستگاه هواساز هیت ریکاوری در قسمت مکش هواساز دریچه ای متصل به فضای داخل وجود دارد که با مکش هوای داخل در کنار هوای تازه باعث بازدهی بالاتر و کاهش مصرف انرژی می شود.
  • در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا توضیحات جامع و کاملی پیرامون مبحث دستگاه هوا ساز چیست ارائه دهیم.
  • افت فشار استاتیكی طولانی‌ترین مسیر كانال یا هد استاتیكی فن.
  • با یک مقایسه کوچک می توان متوجه شده که درون یک هواساز، تجهیزات بیشتر و پیشرفته تری نسبت به فن کویل می توان یافت.

پیشنهاد می کنیم مطالعه فرمائید مقالات سلسله وار در این رابطه را. به اطلاع تان می رسانیم که برای آگاهی یافتن از موضوع هیت ریکاوری چیست به مقاله ای تحت عنوان هیت ریکاوری چیست و چه کاربردی دارد مراجعه کنید تا جدیدترین اطلاعات در این زمینه را بدست آورید. موضوعی دیگر به نام کاربردهای فیلتر درایر مورد نظر تیم کارشناسی مانا تهویه قرار گرفت و ایشان مقاله ای به همین نام را به رشته تحریر درآوردند که هم اینک در دسترس شما گرامیان می باشد.

در هواساز همانطور که پیشتر توضیح داده شد از کویل های سرمایشی (برودتی) و گرمایشی جهت تنظیم دمای هوا مورد استفاده قرار می گیرد . ظرفیت برودتی کویل سرمایشی یا ظرفیت حرارتی کویل گرمایشی در اصل همان میزان انتقال انرژی گرمایی از هوا به سیال داخل کویل در واحد زمان می باشد . میزان ظرفیت حرارتی و برودتی کویل دستگاه وابسته سه پارامتر اصلی می باشد .

با یک مقایسه کوچک می توان متوجه شده که درون یک هواساز، تجهیزات بیشتر و پیشرفته تری نسبت به فن کویل می توان چیلر بتا تهویه یافت. یعنی می توانیم تعیین کنیم دما چند درجه باشد، چه حجمی از هوا و با چه سرعتی وارد محیط شود، آلایندگی به صفر برسد و رطوبت هوا چند درصد باشد. آیا نظری دارید که با دستگاه هواساز چه کاری می توان انجام داد. پس از معرفی دستگاه هواساز حتما بر انجام این کار فائق خواهید آمد.

تالارهای پذیرایی، دانشگاه ها، سالن های ورزشی و مراکز خرید زنجیره ای، از نمونه کاربری هایی هستند که در آن ها می توان از هواسازهای معمولی استفاده نمود. امکان بکارگیری سیستم های بازیافت حرارت، رطوبت زنی و یا رطوبت گیری در این نوع هواسازها نیز وجود دارد. در مدل های صنعتی یا هواساز های بسیار بزرگ به دلیل ابعاد بزرگ این دستگاه ها امکان حمل آن ها به راحتی مقدور نیست و باید هواسازها به صورت دمونتاژ به محل ارسال گردد و در محل نصب دوباره مونتاژ گردد و به همین دلیل نیاز به نصاب خبره می باشد. هواساز هایی که از ورق گالوانیزه در ساخت آن استفاده می شود با توجه به شرایط مکانی و موقعیت نصب که ممکن است به صورت افقی یا عمودی باشد.

دستگاه هواساز ایرواشر چیست؟

به سبب قرار داشتن در بخش مقدمه مقاله دستگاه هواساز چیست فعلا از ذکر انواع هواساز امتناع می کنیم. اما در قسمت های آینده، به نوشتن مطالب مربوط به آن خواهیم پرداخت. خوانندگان و مشتریان گرامی لطفا توجه بفرمایید که دستگاه هواساز، به هیچ عنوان وظیفه تولید سرما یا گرما را به صورت مجزا ندارد.

گاهی ممکن است هواساز برای تغییر دما و رطوبت هوا نیاز به تأمین حرارت یا سرما داشته باشد. این فرایند توسط کویل های مبدل گرمایی که در مسیر جریان هوا قرار می گیرند انجام می شود. آیا برای استفاده از هواساز در شهرهای با رطوبت بالا محدودیت وجود دارد؟بله، به دلیل اینکه ساختار تولید سرمایش در هواساز از نوع تبخیری است و از طرفی به دلیل رطوبت نسبی بالا در شهرهای شمالی و جنوبی کشور، امکان استفاده از هواساز برای تهویه مطبوع وجود ندارد.

چگونگی انتخاب هواساز (معیارهای انتخاب هواساز مناسب)