پرش از سطح متوسط به سطح پیشرفته زبان انگلیسی دکتر زبان اولین مرجع انگلیسی واقعی | zabannew

پرش از سطح متوسط به سطح پیشرفته زبان انگلیسی دکتر زبان اولین مرجع انگلیسی واقعی | zabannew

به لغات، اصطلاحات و گرامری که توسط شخصیت های یک فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرد، توجه نمایید تا تفاوت میان لهجه ها را متوجه شوید. این را بدانید که باید هر زبانی را همانند زبان مادری با احساسات خود درگیر کنید و به صورت رباتیک کلمات را ادا نکنید، همچنین شما در خصوص فرهنگ و نوع برخورد نیز نکات کلیدی و خوبی را یاد می‌گیرید. در این پادکست آموزشی، به زبان آموزان عزیز توضیح می دهیم که چگونه در مورد اوقات فراغت خود صحبت کنند و چندین نمونه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. برای دوستانی که سطح زبان آنها مبتدی (پایه) است، این یک آزمون مناسب است تا میزان یادگیری خود را بسنجند.

  • کلاس های آخر هفته در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای و در روزهای پنجشنبه و یا جمعه برگزار می شوند.
  • مقرون‌ به‌ صرفه بودن، انعطاف‌پذیری به لحاظ زمان، کنسل نشدن کلاس‌ها به دلایل مختلف، و برنامه‌ریزی ساده‌تر همه و همه دلایلی هستند که باعث می‌شوند، کلاس‌های آنلاین‌ مزایایی داشته باشند که کلاس‌های فیزیکی ندارند  .
  • فیلم بابادوک داستان پسربچه‌ای 6 ساله است که با مادرش زندگی می‌کند.
  • اما هرچه پیشرفت می کنید، تعداد مطالب جدیدی که یاد میگرید کمتر میشه و کم کم نمودار شما مسطح میشه.
  • پس از این جلسه میتوانید در صورت تمایل، با شرکت در کلاس آنلاین، مکالمه خود را بهبود بخشید.

همان‌طور که می‌دانید، یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای تسلط به زبان انگلیسی غرق شدن در این زبان است. اگر برایتان مقدور نیست که پای یک فیلم بلند بنشینید، همان‌طور که گفتیم یک روش تقسیم فیلم به چند بخش است. اما راه دیگری هم دارید؛ می‌توانید یادگیری زبان انگلیسی را با فیلم‌های کوتاه شروع کنید. خوش‌بختانه تعداد فیلم‌های کوتاه موجود به زبان انگلیسی نیز کم نیست. فیلمی درام محصول کشور بریتانیا که داستان زندگی جرج ششم پادشاه بریتانیا می‌باشد که دچار لکنت زبان شده است.

دیگر فیلم ها برای سطح Intermediate

برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق مشاهده فیلم بهتر است آن را بارها تماشا کنید تا در زمان های مخلتف دقت بیشتری روی لغات جدید، گرامر، نوع بیان کلمات و… داشته باشید. با توجه به اینکه مطالب دوره جامع لینگانو از سطح پایه شروع می‌شود، نیازی به پیش‌زمینه در زبان انگلیسی نیست. حتی اگر سطح زبان شما بالاتر از پایه باشد توصیه می‌کنیم مطالب جلسات اول را نیز استفاده کنید تا هم مروری باشد بر دانسته‌های قبلی و هم با یادگیری نکات تکمیلی، با پایه قوی به سراغ ادامه آموزش‌ها بروید. هدف از این دوره یادگیری زبان انگليسي عمومی از پایه تا پیشرفته است. آکادمی روان یکی از پرتلاش‌ترین و بروزترین وبسایت‌های آموزشی در سطح ایران است که همیشه تلاش کرده تا بتواند بروزترین مقالات و دوره‌های آموزشی را در اختیار علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهد. این مجموعه شامل ۹ رمان انگلیسی سطح متوسط است که متن روانی دارند.

زیاد به جزئیات نپردازید، درک کل مطلب مهم‌تر است.

1- اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود (نظير IDM) استفاده کنيد. 3- مطالب جدید که یاد گرفتید رو با مطالب قبلی ترکیب کنید تا دیدن صفحه اصلی یادگیری عمیقتر بشه. 2- از تلفظ کلمات سطحی عبور نکنید و سعی کنید اونها رو رعایت کنید. حتما شما هم تااینجا وسوسه شدید به سراغ دانلود یکی از این سریال‌ها بروید، مخصوصا که ما تمام تلاشمان را کردیم تا سریال‌های کمتر دیده شده را معرفی کنیم. سریال اصطلاحات حقوقی هم دارد چون هرچه نباشد با تعدادی قانونگذار طرفیم.

کتاب داستان انگلیسی کوتاه سطح متوسط

ایشان در حال حاضر، به عنوان دبیر سرویس بین‌الملل وب‌سایت خبری تجارت‌نیوز، فعالیت می‌کنند. از دیگر سوابق کاری ایشان، می‌توان به ترجمه‌ی کتاب و مقاله اشاره کرد. مقرون‌ به‌ صرفه بودن، انعطاف‌پذیری به لحاظ زمان، کنسل نشدن کلاس‌ها به دلایل مختلف، و برنامه‌ریزی ساده‌تر همه و همه دلایلی هستند که باعث می‌شوند، کلاس‌های آنلاین‌ مزایایی داشته باشند که کلاس‌های فیزیکی ندارند  . شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.