پوشاک مردانه هوگرو

همچنین لازم به ذکر است این برند پوشاک غیررسمی چون بافت، پلیور، کاپشن سایت turkishclothes و… یقه ماندارین یا یقه چینی نوعی رسمیتر از این یقه است که عموماً لبههای آن نزدیک به هم ایستاده و حالت صاف بودن بیشتری دارد. اما کراواتهای نازک و باریک در این نوع یقه عموماً ریز و شاید هم کمی نامناسب دیده میشوند. اما کیفیت لباس ها بالاست و مشتری های خاص خودشان را دارند. شایان به ذکر است هاکوپیان تیم کنترل کیفیت دارد که بررسی متریال وارد شده را به عهده دارد امکان سفارشی دوزی نیز فراهم است. این فروشگاه فروش سازمانی داشته و این امکان را برای صاحبان صنایع فراهم میکند تا پارچه و مدل مناسب سازمان خود را انتخاب کنند. بیشتر اجناس این فروشگاه ها پارچه های ایتالیایی و فرانسوی بوده و بخاطر همین قیمتی ۴ تا ۵ برابر اجناس مشابه ایرانی را دارد. فروشگاه لباس مردانه جی تی هوگرو به عنوان یکی از برترین برند های ایرانی با هدف ایجاد بستری مناسب جهت دسترسی آسان مشتریان به انواع پوشاک مردانه ایرانی فعالیت خود را آغاز نموده است. ما در تیم جی تی هوگرو با فراهم نمودن بهترین لباسهای مردانه از قبیل کت و شلوار، پیراهن مردانه، شلوار مردانه، تیشرت، کاپشن، پالتو و …

از این رو مهمترین رسالت ما در مجموعه جی تی هوگرو کسب رضایت مشتریان و ارائه محصولات اصیل و باکیفیت است. برای کسب اطلاعات و نحوه ترکیب کردن یقهها با لباسهای مردانه مطالب مرتبط ما را بخوانید. در این مطلب به معرفی چند مرکز خرید لباس مردانه در تهران میپردازیم. باب همایون بورس خرید لباس رسمی مردانه در تهران است. به همین دلیل بورس خرید لباس مردانه در تهران یکی از بورسهای پر طرفدار و شلوغ است. اما تعدادی از مراکز خرید که نمیتوان بورس خرید لباس مردانه در نظر گرفت، در مناطق دیگری هستند. اما اگر کش قسمت انتهایی چندان تن نباشد می توانید آن را با کفش کالج و یا نیم پوت چرم نیز به پا کنید. اگر فرد لاغر اندامی هستید و یا اینکه پاهای چاقی دارید، شلوار جاگر به راحتی ایرادات پای شما را پوشش خواهد داد. این بازارچه ۲۸۹ واحد تجاری را در دو طبقه دارد.

ویژگی بارز این یقه دارا بودن دو دکمه در انتهای لبه یقه است که آنها را روی پیراهن نگه میدارد. ویژگی اصلی این برند که وجه تمایز آن با دیگر برندها را مطرح میکند، امروزی بودن و جوان پسندانه بودن طراحی لباس آن است. ویژگی ممتاز این فروشگاهها قیمت مناسب آنها است. اما اگر در میان فروشگاهها بگردید قطعا لباسهای برند هم پیدا میکنید. فروشگاهها و برندهای متنوعی در تهران در این حوزه فعالیت دارند که برای آقایان کت و شلوار تولید میکنند. این برند در تهران با سه شعبه فاطمی، پاسداران و کرج آماده پذیرش مشتریان است. این برند مطرح ایرانی با کیفیت بینالمللی، زبانزد عام و خاص است. در ادامه مراکز خریدی را معرفی خواهیم کرد که کیفیت قابل قبول و قیمت مناسبی دارند. پیراهن مردانه یقه پهن را با انواع لباسهای میتوانید ست کنید و بپوشید از جمله پلیور، ژاکت با کراوات و بدون کراوات. در حالی که میتوانید این یقهها را با کراوات و پاپیون ست کنید اما باید بدانید که حتی با کراوات و پاپیون هم از غیر رسمی بودن این مدل پیراهن کم نمیشود. این مدل یقه به دلیل فاصله مناسب بین دو انتهای یقه برای استفاده همراه کراوات با گرههای بزرگ و کوچک و پاپیون مناسب است.

فاصله بین دو لبه یقه از هم در حدود ۱۷ تا ۲۱ سانتیمتر است. در این مدل یقه فاصلهای ۴۵ درجهای بین دو انتهای یقه وجود دارد. فضای میان دو انتهای یقه کم است و به همین دلیل این مدل پیراهن را باید با کراوات یا پاپیون کلاسیک و کوچک ست کنید. هر چند امروزه کسی به ندرت از آن همراه کراوات استفاده میکند و بهتر است این مدل پیراهن را بدون کراوات و با کت اسپرت ست کنید. یقه پیراهن مردانه فقط برای نگه داشتن کراوات یا پاپیون نیست. این مدل پیراهن مردانه در طول سالهای اخیر محبوبیت زیادی در میان یقههای مردانه داشته است. مدل های خاصی نیز با صندل و نیم پوت پوشیده می شود. این برند تنها به تولید کت و شلوار نمیپردازد و برای تهیه انواع کت تک، پالتو و لباسهای زمستانی نیز میتوانید به سراغ آنها بروید. تنها کفش مورد استفاده با این شلوار، کفش اسپرت می باشد. در این مرکز شما میتوانید در کنار خرید لباس های اسپرت و رسمی ایرانی و خارجی، به صورت عمده هم خرید کنید. یکی از بهترین یقههای لباسهای رسمی همین یقه است. در شهرهایی که آب و هوای سرد و خشک دارند، شلوار اسلش بهترین انتخاب برای پوشش پا است.

شلوار جاگر با پارچه های نازکتر دوخته می شود و برای فصول گرم سال و آب و هوای گرم و مرطوب مناسب است. شلوار نظامی نیز با پارچه های بسیار ضخیم دوخته نمی شود و از ابتدا تا انتهای گشاد طراحی می شود. این برند ادعا دارد متخصصانش را به خوبی تعلیم داده و از آنها میخواهد جدیدترین اتفاقات مد روز را دنبال کرده و آنها را مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی در طراحی پوشاک خود لحاظ کنند. خانه مد راد فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرده و در سال ۲۰۱۸ برند خود را در لندن به ثبت رسانده است. این کمپانی از استایلیستهای خارج از ایران استفاده کرده و با توجه به اندام و خصوصیات ظاهری شما برایتان لباس فراهم میکند. سپس تیم اندازه گیری با حضور در محل سازمان، سایز تمامی کارکنان را اندازهگیری و مشخص کرده و لباس فرم آنها را آماده میکنند. کمی که از بازار بزرگ فردوسی به سمت جنوب چهارراه استانبول بروید پاساژ کویتی ها را خواهید دید. اگر برای خرید کفش چرم ایرانی به خیابان فردوسی سر زدید، کافیست خیابان فردوسی در جنوب میدان را تا تقاطع نوفل لوشاتو ادامه بدهید تا به تعداد پاساژ لباس مردانه فروشی برسید. پس اگر به دنبال برندی به جهت استفاده خانوادگی میگردید، گراد بهترین گزینه برای شماست.

این شلوار برای اینکه بهتر دیده شود با پارچه های ضخیم دوخته می شود و از این رو برای فصول سرد سال گزینه بهتری است. تمام مسائل کفته شده از نشانه های جاگر است با این تفاوت که مدل هایی نیز وجود دارد که جیب های زیادی ندارند، مچ پای آنها خیلی جمع نمی شود و با پارچه های خاص مانند چرم براق دوخته می شوند. گشادی آن نیز مانند جاگر مردانه نیست و نسبتا تنگ تر دوخته می شود. پیراهنهایی که با این مدل یقه دوخته شده بودند در روزهای نخست به عنوان پیراهن ورزشی و اسپرت پوشیده میشدند اما با گذشت زمان یقه لبه دکمهای وارد لباسهای رسمی و عمومی مردم هم شد. این شلوار بهتر است با کفش اسپرت پوشیده شود. در تولید پوشاک این برند از الیاف طبیعی مثل پشم و پنبه استفاده شده است که موجب آسیب کمتر به محیط زیست میشود و برای مصرف کننده نیز راحتی و آرامش را به همراه دارد. برای خرید دامادی، ال سی من کالکشن دامادی مخصوص به خود را دارد که علاوه بر لباس دامادی میتوانید آکسسوار مورد نیاز داماد، مثل کروات را نیز از همین برند تهیه کنید.

علاوه بر این یقه در لباسهای مختلف همانند پلیور، بلوز، بافت و همچنین پیراهن روی گرد، کشیده، لاغر یا چاق بودن صورت هم تأثیر میگذارد. در این پاساژ می توانید علاوه بر لباس، کیف و کفش مردانه هم بیابید. بسیار دیده می شود که شلوار جاگر را با تی شرت و پیراهن مردانه روی آن ست می کنند. از این رو اگر بتوانید آن را با تی شرت مناسبی ست کنید، استایل شما بهتر دیده می شود. اگر به شلوارهایی که در قسمت مچ دارای کش هستند بتوان شلوار نظامی گفت، می توان آن ها را نوعی شلوار جاگر است. این یقه بیشترین فاصله دو لبه یقه از هم را در یقههای مردانه دارد. یکی دیگر از جاهایی که در تهران میتوانید لباس مردانه را ارزان بخرید، بازارچه سنتی ستارخان است. خرید لباس مردانه در تهران به صورت تک و عمده یکی از دلایل سفر به این شهر است. به طور کلی میتوان گفت که در چند سال اخیر یکی از شیکترین مدلهای یقه برای پیراهن مردانه بوده است. بیش از بیست شعبه در سراسر ایران دارد که به طور مستقیم و با قیمت یکسان محصولات این برند را عرضه میکنند. فروشگاههای این خیابان به طور مستقیم با تولیدیها در ارتباط بوده و به همین دلیل قیمت کت و شلوار در این خیابان ارزان تر است.

در گذشته به شلوارهایی که مچ کش دار داشتند و جیب های زیادی برای آنها دوخته شده بود شلوار نظامی گفته می شد. این مدل ها گاه بدون کش دوخته می شود و یا کش آن چین چندانی ندارد. خانه مد راد سفارشی دوزی را نیز پذیرفته و با اندازه گیری، مدل مورد پسند شما را با جنس پارچه مد نظرتان تولید میکند. این یقه در قرن نوزدهم میلادی و زمانی مد شد که مدرسهای در انگلستان همه لباسهای فرم دانش آموزان خودش را مزین به این یقهها تولید و عرضه کرد. بلکه یقهها میتوانند استایل پیراهن را تعریف یا تغییر دهند. حتما خیابان بهارستان را میشناسید. پس حتما بهترین را انتخاب کنید تا در این شب بدرخشید. زندگی ارزشمند است و شب عروسی یکی از شبهای ارزشمند زندگی شماست. یکی دیگر از یقههایی که کمتر میتوانید آن را پیدا کنید، یقه دکمه پنهان است. این سبک از شلوارها تنها برای آقایان طراحی نشده است و خانم ها و دختران نیز با پوشیدن مدل های زنانه از این سبک، می توانند استایل مناسب با خود را بپوشند.

این برند به تفاوت در طراحی و خلاقیتش معروف است و به برند مورد علاقه بسیاری از سلبریتیهای ایرانی همچون احسان علیخانی، محمدرضا گلزار، امیر آقایی، محسن یگانه و… البته باید به جز یقه دیگر لباسهایتان هم رنگ و بویی کلاسیک و رسمی داشته باشند. و البته که در کنار آن سفارشی دوزی و همچنین دوخت سازمانی هم دارند و برای این منظور نیز مناسب میباشند. در صورتی تمایل می توانید این شلوار را با هودی بلند نیز به تن کنید که استایل بسیار مناسبی برای فصول سرد و ورزش کردن است. در ادامه چند مورد از این فروشگاههای کت و شلوار مردانه را معرفی خواهیم کرد. برای خرید لباس های مردانه از برندهای خاص تهران فروشگاه های زیادی دارد. این مرکز خرید بیش از نیم قرن است که در تهران فعالیت میکند. بد نیست برای خرید لباس مردانه در تهران به این بازارچه ی بزرگ نیز سر بزنید. آدرس شعبه مرکزی این برند در تهران خیابان پاسداران، خیابان بوستان پنجم، نبش خیابان پایدار فرد است. دفتر مرکزی این برند در تهران، خیابان انقلاب، چهارراه ولیعصر، خیابان برادران مظفر جنوبی، نبش کوچه سرمد، پلاک ۲۲ واقع شده است. در خیابان جمهوری، بعد از چهار راه علاءالدین بگردید و مطمئن باشید دست خالی به خانه نخواهید رفت.

در خیابان پاسداران و جردن نیز تعدادی فروشگاه از برندهای خاص وجود دارد که سر زدن به آنها نیز خالی از لطف نیست. اکثرا برای خرید کفش های برندهای معروف دنیا به این پاساژ سر می زنند. اگر در خیابان بهارستان فروشگاهی نتوانست نظر شما را جلب کند، به خیابان جمهوری سر بزنید. اگر دوست دارید شیک بپوشید اما نمیدانید چطور، موکارلو در کنار شماست. اما در نحوه دوخت و نوع پارچه تفاوت های زیادی در این دو مدل دیده می شود. اما از آنجایی که چی بپوشم همیشه به جزئیات دقت دارد، امروز به سراغ بررسی یقه پیراهن مردانه رفته است تا شما را بیشتر با انواع یقه پیراهن مردانه آشنا کند. یقه بندی نوعی از یقه مردانه است که دارای هیچ گوشهای نیست و فقط یک بند ایستاده روی یقه پیراهن وجود دارد. شاید شما فقط یک نوع یقه میشناسید یا اصلاً اهمیتی به یقه پیراهن خود نمیدهید. از این رو نمیتوانید وارد هر مغازهای که شدید، دست دراز کنید و اولین پیراهنی که اصلاً به یقه آن دقت نداشتید انتخاب کنید. یقه در پیراهن، به نوعی نشانهای از استایل آن است و باید به شدت در انتخابش دقت کنید.

این یقه دارای لبههایی به مراتب نزدیکتر از یقه پهن است و میتوان گفت که فاصله دو لبه یقه از هم ۴ تا ۸ سانتیمتر است. در زمینه خانم ها پوشیدن شلوار جاگر زنانه با مانتو جلو باز بسیار مورد توجه است. تنوع بالا این برند نیز جالب توجه است. این استایل بسیار مورد توجه رپ دوستان و بازیکنان بسکتبال است. دختران ورزشکار و آنهایی که به استایل های هنری، بوی استایل و استایل ورزشی علاقه دارند بیشتر از شلوار جاگر استفاده می کنند. در صورت نیاز به خرید عمده بهتر است با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا هماهنگی های اولیه انجام گیرد. در ضمن افرادی که فعالیت های سخت دارند و به داشتن شلواری با پارچه مقاوم نیاز دارند می توانند اسلش ها را به عنوان پوشش انتخاب کنند. می توانید گشت و گذار در این فروشگاه ها را از شمال شهر و مرکز تجاری ارگ تجریش شروع کنید. در این فروشگاه اینترنتی می توانید مجموعه متنوعی از انواع شلوار را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید. هفت فروشگاه فعال (فروشگاه مرکزی، فرهنگ، میرداماد، مرکز شهر، هتل هما، آ اس پ، هتل اسپیناس پالاس) در تهران دارد. ال سی من چهار شعبه در تهران دارد.

ال سی من با مدل تبلیغاتی معروفش یعنی امیرحسین آرمان آشنای بسیاری از مردان خوش پوش و خوش سلیقه است. “اِل سی مَن، انتخاب خاص تن” شعار این کمپانی تولید پوشاک معروف است. موکارلو کمپانی پوشاک آقایان با شعار “سبکت رو عوض کن” است. تنها مخصوص به آقایان نیست و با داشتن لاین زنانه و بچگانه تبدیل به برندی برای خانواده گشته است. در نگاه اول شلوار جاگر پسرانه بسیار شبیه به شلوار اسلش پسرانه است. اسلش پوش تولید کننده انواع شلوار اسلش و جاگر در ایران است. تهران، خیابان فرشته، سام سنتر آدرس دقیق یکی از فروشگاههای این برند است. سپس به مرکز تجاری پالادیوم بروید و بعد از آن هروی سنتر را نیز بگردید. در این مرکز خرید نمایندگی بسیاری از مارک های محبوب کفش را می توانید بیابید. این پاساژ یکی از مراکز معروف خرید کفش های برند و لباس مردانه است. برای خرید کفش مردانه فروشگاههای چرم طبیعی و چرم مصنوعی زیادی اطراف میدان فردوسی و حد فاصل میدان تا دروازه دولت وجود دارند. به دنبال ارائه تجربهای لذت بخش از خرید لباس مردانه ایرانی برای مشتریان هستیم.